Wyniki ostatniego III etapu

Według wstępnych wyników III etap (ostatni) egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego zdało 6 osób. Wśród tych osób jest co najmniej 4 moich kursantów.

Gratuluję uzyskania licencji Doradcy Inwestycyjnego!

W dziale referencje nowe wpisy:)

“Mimo ogromnej ilości wiedzy wymaganej do zdania egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego, Marcinowi udało się ją na tyle sprawnie zapisać, posegregować i ułożyć, że w żadnym momencie nauki nie czułem, że błądzę i tracę na coś czas. Dostarczone materiały i pomoce z pewnością przekroczyły moje początkowe oczekiwania. Ich ilość jest ogromna, a wartość edukacyjna na prawdę wysoka. Po za niektórymi aktami prawnymi, korzystałem wyłącznie z materiałów otrzymanych od Marcina, zarówno w formie cyfrowej jak i papierowej. Z perspektywy czasu okazały się one nieocenioną pomocą i oszczędnością czasu w trakcie nauki. Szczerze polecam, zachęcam do skorzystania i życzę wytrwałości każdemu zdającemu”
Mateusz Bochenek, zdane wszystkie trzy etapy egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego (w tym I etap z najlepszym wynikiem egzaminu), oczekuje na przyznanie licencji Doradcy Inwestycyjnego.