Superpakiet przygotowujący I, II i III etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego.

Nabywając ten Superpakiet możesz bezpłatnie przystąpić do projektu intensywnych przygotowań do I etapu egzaminu, który odbędzie się w marcu 2025.

Co otrzymujesz w ramach pomocy w przygotowaniu do I etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego ?
 
 • 17 ciekawych i obszernych skryptów przygotowanych przeze mnie konkretnie pod ten egzamin – z wykorzystaniem zadań tożsamych z egzaminacyjnymi, ich szczegółowym omówieniem oraz pokazaniem rozwiązań na kalkulatorze finansowym dopuszczonym do egzaminu. W skryptach umieszczone są także zadania do samodzielnego rozwiązania, sprawdzające Twoją zdobytą wiedzę wraz ze szczegółowymi rozwiązaniami w osobnych zeszytach. Skrypty przekazywane są w formie papierowej.
 • Materiały dotyczące Międzynarodowych Standardów Rachunkowości.
 • Bazę pytań wbudowaną w program do efektywnej nauki, mającą za zadanie przygotować Cię do egzaminu. Znajdziesz tam pytania/zadania egzaminacyjne od roku 1997 do ostatniego egzaminu I etapu, pytania/zadania z rekomendowanych książek, napisane przeze mnie pytania z MSR, ustaw, innych państwowych egzaminów (m.in. najciekawsze zadania z maklera) … – Ponad 2600 posegregowanych tematycznie pytań i zagadnień jest wbudowanych w program do nauki.
  Do większości zadań zamieszczone są wyjaśnienia, szczegółowe rozwiązani oraz wskazówki – jak krok po kroku rozwiązać dane zadanie. Bazy są podzielone tematycznie: zadania obliczeniowe i finansowe, ekonomia, etyka, rachunkowość i prawo.
 • Program nie ma ograniczenia czasowego. Jeżeli z jakiś powodów będziesz zmuszony/zmuszona zawiesić naukę, to można potem do niej wrócić bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Korzystając z programu nie musisz mieć połączenia z internetem.  Jest możliwość instalacji programu w środowisku Androida i korzystania z niego na telefonie komórkowym !  Nauka z pomocą tego programu jest najlepszym sposobem do powtórek i wprawy w rozwiązywaniu zadań. Program używa sztucznej sieci neuronowej, która stopniowo dopasowuje się do krzywej zapominania użytkownika, aby wyznaczać powtórki na dni, kiedy dany materiał jest już bliski zapomnienia. Ten innowacyjny sposób nauki zapewni Ci dużo szybszy sukces niż się tego spodziewasz!
 
Ściągnij szczegółowy opis programu wraz z zrzutami ekranu prezentującymi jego działanie:
 • 25 ostatnich egzaminów I etapu wraz ze szczegółowymi rozwiązaniami w formie papierowej. Rozwiązania bardzo dobrej jakości wraz z wskazaniem elementów na które trzeba zwrócić szczególną uwagę.

 • Autorskie próbne testy wraz z kluczem odpowiedzi i szczegółowymi rozwiązaniami – do przeprowadzenia symulacji egzaminu w domu i sprawdzenia swojej wiedzy przed faktycznym egzaminem – obecnie jest 6 takich testów, a przed każdym I etap udostępniam kolejny próbny test.
 • Autorskie streszczenia najważniejszych ustaw i rozporzedzeń. Zdecydowanie ułatwia to przygotowanie do części prawnej egzaminu. Streszczenia wysyłane w wersji papierowej.
 • Obszerne wskazówki dotyczące przygotowań do egzaminu, zastosowanych strategii na egzaminie, szczegółowy plan nauki. Wszystko, co według mnie może być pomocne w nauce i zdaniu egzaminu za pierwszym podejściem, opisane jest szczegółowo na kilkunastu stronach.
 • Laminowane tablice i wzory.
 • Dużo innych drobiazgów, które mają przygotować Cię jak najlepiej do egzaminu.
Najważniejszy punkt w ofercie:
 • W skład oferty wchodzą też konsultacje ze mną przez pocztę elektroniczną bądź komunikator internetowy. Jeżeli czegoś nie znajdziesz w opracowaniach, po zastanowieniu nie wiesz skąd taka, a nie inna odpowiedź, dlaczego proponuję taki sposób rozwiązywania, bądź masz inne pytania związane z egzaminem, możesz do mnie napisać, a ja udzielę w szybkim czasie wyjaśnień (99 % odpowiedzi w ciągu 24 godzin). Żadna wiadomość nie zostaje bez odpowiedzi. Już nie musisz szukać odpowiedzi godzinami w książkach czy forach dyskusyjnych, gdzie znalezione odpowiedzi mogą być dalekie od prawidłowego rozwiązania. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie.
Uważam to za jedną z ważniejszych pozycji w mojej ofercie, gdyż sam podczas nauki nieraz zatrzymywałem się na jednym zadaniu kilka dni, a rozwiązanie okazywało się banalne.

 

Uaktualnienia to m.in. rozwiązania przyszłych egzaminów, opracowane zadania własne, streszczenia ustaw i rozporządzeń. Późniejsze aktualizacje i konsultacje mogą wymagać małej opłaty.
 
Na 2-3 tygodnie przed Twoim podejściem do egzaminu otrzymasz ode mnie testy próbny do samodzielnego rozwiązania. Testy będą zawierał tematyczną strukturę pytań tak jak na egzaminie. Dzięki temu dowiesz się czy musisz jeszcze nad czymś popracować. Jeśli rozwiążesz poprawnie testy – otrzymasz certyfikat.

Powyższe materiały są w formie elektronicznej i częściowo w formie papierowej (pakiet przygotowujący do I etapu to około 1000 stron – wydruk bardzo dobrej jakości). Otrzymujesz pendrive + segregator z materiałami przygotowanymi do nauki.
 
 
Co otrzymujesz w ramach pomocy w przygotowaniu do II i III etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego ?
 
 • Szczegółowo rozwiązane zadania z ubiegłych egzaminów II etapu (od roku 2002 do ostatniego egzaminu II etapu).
 • Ponad 140 wybranych rozbudowanych zadań z odpowiedziami z rekomendowanych książek polskojęzycznych, angielskojęzycznych, zadań napisanych przeze mnie – mających za zadanie przygotować Cię do II etapu. Np. na ostatnim II etapie egzaminu – 3 z 4 zadań finansowych było bardzo podobnych do zadań w mojej bazie.
 • Obszerne wskazówki dotyczące przygotowań do II i III etapu, zastosowanych strategii na egzaminie, rekomendowane przeze mnie książki, szczegółowy plan nauki…
 • Indywidualne podejście do każdej osoby.
 • Szczegółowo rozwiązane zadania z ubiegłych egzaminów III etapu (od roku 2005 do ostatniego egzaminu III etapu).
 • Sporo innych drobiazgów mających za zadanie przygotować Cię jak najlepiej do II i III etapu.
 • Pomoc w napisaniu ewentualnego odwołania od wyników egzaminu. Do tej pory kilkanaście odwołań, które pomogłem napisać do I, II i III etapu zostały uznane przez Komisję.
Powyższe materiały są w formie elektronicznej i częściowo w formie papierowej (pakiet przygotowujący do II i III etapu to około 600 stron wydruku bardzo dobrej jakości). Otrzymujesz pendrive + segregator z materiałami przygotowanymi do nauki.
Zamiast pendrive można otrzymać link do pobrania zawartości pendrive z google drive – proszę napisać o tym w uwagach podczas zamówienia.
 
Cena Superpakietu przygotowującego  do I, II i III etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego: 2149 zł. Koszty wysyłki wliczone. Płatność przy odbiorze.

Silne strony pakietu:

Powyższe oferty nie są ofertami masowymi, polegającymi tylko na dostarczaniu materiałów, zawierają w sobie możliwość konsultacji i w związku z tym są limitowane. Jeśli brakuje mi czasu na obsługę nowych klientów to informuję o tym na stronie i przez pewien czas nie ma możliwości dokonania zamówienia.
 
Dla  Maklerów oraz dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych teraz zniżka 10 % na wszystkie pakiety !
 
Powyższy pakiet szkoleniowy jest oznaczony imiennie i przeznaczony dla jednej osoby. Nie do dalszej odsprzedaży. Nieprzestrzeganie praw autorskich będzie ścigane zgodnie z przepisami prawa.