Dołącz do projektu intensywnych przygotowań i Zdaj I etap w marcu 2025!

Zostały 2 wolne miejsca.

Zapraszam do skorzystania z kolejnej edycji projektu intensywnych przygotowań do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Cel: zdanie I etapu w marcu 2025 roku.  Teraz jest najlepszy czas na rozpoczęcie spokojnego i systematycznego przygotowania do egzaminu.

Sposób nauki jest sprawdzony i zmobilizował wiele osób do działania. Ponad 90% osób, które przeszły przez projekty w latach 2019-2023 zdały I etap w pierwszym podejściu.

Projekt polega na bardzo szczegółowym rozplanowaniu nauki. Materiał szkoleniowych jest podzielony na kilkanaście części wraz z terminami do przerobienia każdej z tych części. W podanych dniach jest sprawdzana wiedza poprzez przysłanie zadań do samodzielnego rozwiązania, a następnie omówienie przeze mnie rozwiązań. Ma to na celu zwiększenie kontroli, samodyscypliny oraz uzyskania odpowiedzi zwrotnej czy dany dział został przerobiony w dostatecznym stopniu i można przejść do kolejnego działu. Dla osób przystępujących do projektu jest także specjalne forum dyskusyjne.

Plan nauki jest rozpisywany indywidualnie – w zależności ile zostało czasu do egzaminu.

Orientacyjnie trzeba przygotować 1 godzinę dziennie przez 5 dni w tygodniu.

Koncepcja nauki uwzględnia także przygotowanie do II etapu jeszcze przed podejściem do  I etapu, co umożliwia zdanie wszystkich trzech etapów za pierwszym razem.

Dla osób, które zakupią Superpakiet (I, II i III etap – cena 2149 zł) przystąpienie do projektu jest bezpłatne. Dla osób, które zdecydują się na zakup pakietu do I etapu (cena 1549 zł) przystąpienie do projektu wymaga dodatkowej opłaty – 199 zł.

Ilość miejsc ograniczona. 

Egzamin organizuje i licencje wydaje Komisja Nadzoru Finansowego.

Zgłoszenia na maila marcin@reszka.edu.pl

Zobacz referencje, które otrzymałem od osób, które zdobyły licencję Doradcy Inwestycyjnego po skorzytaniu z mojego wsparcia: REFERENCJE

Pozdrawiam,
Marcin Reszka
Doradca Inwestycyjny nr 335