Co otrzymujesz w ramach pomocy w przygotowaniu do I etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego ?

 • 17 ciekawych i obszernych skryptów przygotowanych przeze mnie konkretnie pod ten egzamin – z wykorzystaniem zadań tożsamych z egzaminacyjnymi, ich szczegółowym omówieniem oraz pokazaniem rozwiązań na kalkulatorze finansowym dopuszczonym do egzaminu. W skryptach umieszczone są także zadania do samodzielnego rozwiązania, sprawdzające Twoją zdobytą wiedzę wraz ze szczegółowymi rozwiązaniami w osobnych zeszytach. Skrypty przekazywane są w formie papierowej.
 • Materiały dotyczące Międzynarodowych Standardów Rachunkowości.
 • Bazę pytań wbudowaną w program do efektywnej nauki, mającą za zadanie przygotować Cię do egzaminu. Znajdziesz tam pytania/zadania egzaminacyjne od roku 1997 do ostatniego egzaminu I etapu, pytania/zadania z rekomendowanych książek, napisane przeze mnie pytania z MSR, ustaw, innych państwowych egzaminów (m.in. najciekawsze zadania z maklera) … – Ponad 2600 posegregowanych tematycznie pytań i zagadnień jest wbudowanych w program do nauki.
  Do większości zadań zamieszczone są wyjaśnienia, szczegółowe rozwiązani oraz wskazówki – jak krok po kroku rozwiązać dane zadanie. Bazy są podzielone tematycznie: zadania obliczeniowe i finansowe, ekonomia, etyka, rachunkowość i prawo.
 • Program nie ma ograniczenia czasowego. Jeżeli z jakiś powodów będziesz zmuszony/zmuszona zawiesić naukę, to można potem do niej wrócić bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Korzystając z programu nie musisz mieć połączenia z internetem.  Jest możliwość instalacji programu w środowisku Androida i korzystania z niego na telefonie komórkowym!  Nauka z pomocą tego programu jest najlepszym sposobem do powtórek i wprawy w rozwiązywaniu zadań. Program używa sztucznej sieci neuronowej, która stopniowo dopasowuje się do krzywej zapominania użytkownika, aby wyznaczać powtórki na dni, kiedy dany materiał jest już bliski zapomnienia. Ten innowacyjny sposób nauki zapewni Ci dużo szybszy sukces niż się tego spodziewasz!

Ściągnij szczegółowy opis programu wraz z zrzutami ekranu prezentującymi jego działanie:

 • 27 ostatnich egzaminów I etapu wraz ze szczegółowymi rozwiązaniami w formie papierowej. Rozwiązania bardzo dobrej jakości wraz z wskazaniem elementów na które trzeba zwrócić szczególną uwagę, a wszystko to przygotowane przez osobę, która zdobyła jedną z największych liczbę punktów na I etapie w historii egzaminów.

 • Autorskie próbne testy wraz z kluczem odpowiedzi i szczegółowymi rozwiązaniami – do przeprowadzenia symulacji egzaminu w domu i sprawdzenia swojej wiedzy przed faktycznym egzaminem – obecnie jest 6 takich testów, a przed każdym I etap udostępniam kolejny próbny test.
 • Autorskie streszczenia najważniejszych ustaw i rozporządzeń. Zdecydowanie ułatwia to przygotowanie do części prawnej egzaminu. Streszczenia wysyłane w wersji papierowej.
 • Obszerne wskazówki dotyczące przygotowań do egzaminu, zastosowanych strategii na egzaminie, szczegółowy plan nauki. Wszystko, co według mnie może być pomocne w nauce i zdaniu egzaminu za pierwszym podejściem, opisane jest szczegółowo na kilkunastu stronach.
 • Laminowane tablice i wzory.
 • Dużo innych drobiazgów, które mają przygotować Cię jak najlepiej do egzaminu.
 
Najważniejszy punkt w ofercie:
 • W skład oferty wchodzą także konsultacje z licencjonowanym Doradcą Inwestycyjnym przez pocztę elektroniczną bądź komunikator internetowy. Jeżeli czegoś nie znajdziesz w opracowaniach, po zastanowieniu nie wiesz skąd taka, a nie inna odpowiedź, dlaczego proponuję taki sposób rozwiązywania, bądź masz inne pytania związane z egzaminem, możesz do mnie napisać, a ja udzielę w szybkim czasie wyjaśnień (99 % odpowiedzi w ciągu 24 godzin). Żadna wiadomość nie zostaje bez odpowiedzi. Już nie musisz szukać odpowiedzi godzinami w książkach czy forach dyskusyjnych, gdzie znalezione odpowiedzi mogą być dalekie od prawidłowego rozwiązania. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie.
Uważam to za jedną z ważniejszych pozycji w mojej ofercie, gdyż sam podczas nauki nieraz zatrzymywałem się na jednym zadaniu kilka dni, a rozwiązanie okazywało się banalne.
 • Bezpłatna pomoc w napisaniu ewentualnego odwołania od wyników egzaminu. Do tej pory kilkanaście odwołań, które pomogłem napisać do I, II i III etapu zostały uznane przez Komisję.
W cenie zawarte są przyszłe uaktualnienia i możliwość konsultacji co najmniej przez 24 miesiące od zakupu. Późniejsze aktualizacje i konsultacje mogą wymagać małej opłaty.
 
 
Na 2-3 tygodnie przed Twoim podejściem do egzaminu otrzymasz ode mnie testy próbny do samodzielnego rozwiązania. Testy zawierają tematyczną strukturę pytań tak jak na egzaminie. Dzięki temu dowiesz się czy musisz jeszcze nad czymś popracować. Jeśli rozwiążesz poprawnie testy – otrzymasz certyfikat.
Powyższe materiały są w formie elektronicznej i częściowo w formie papierowej (pakiet przygotowujący do I etapu to około 1000 stron – wydruk bardzo dobrej jakości). Otrzymujesz pendrive + segregator z materiałami przygotowanymi do nauki.
Zamiast pendrive można otrzymać link do pobrania zawartości pendrive z google drive – proszę napisać o tym w uwagach podczas zamówienia.
 
Cena powyżej opisanego pakietu to obecnie tylko 1599 zł. Koszty wysyłki wliczone. Płatność  przy odbiorze.
 
Nabywając ten pakiet szkoleniowy masz możliwość przystąpienia do projektu intensywnej nauki do I etapu, który odbędzie się w  marcu 2025. Więcej informacji: tutaj.

Silne strony pakietu:

 
Dla  Maklerów oraz dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych teraz zniżka 10 % na wszystkie pakiety!
 
Powyższy pakiet szkoleniowe jest oznaczony imiennie i przeznaczony dla jednej osoby. Nie do odsprzedaży. Nieprzestrzeganie praw autorskich będzie ścigane zgodnie z przepisami prawa.