Co otrzymujesz w ramach pomocy w przygotowaniu do II i III etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego?
 
  • Szczegółowo rozwiązane zadania z ubiegłych egzaminów II etapu (od roku 2002 do ostatniego egzaminu II etapu).
  • Ponad 140 wybranych rozbudowanych zadań z odpowiedziami z rekomendowanych książek polskojęzycznych, angielskojęzycznych, zadań napisanych przeze mnie – mających za zadanie przygotować Cię do II etapu. Np. na ostatnim II etapie egzaminu – 3 z 4 zadań finansowych było bardzo podobnych do zadań w mojej bazie.
  • Obszerne wskazówki dotyczące przygotowań do II i III etapu, zastosowanych strategii na egzaminie, rekomendowane przeze mnie książki, szczegółowy plan nauki…
  • W skład oferty wchodzą też konsultacje ze mną przez pocztę elektroniczną bądź komunikator internetowy. Jeżeli czegoś nie znajdziesz w opracowaniach, po zastanowieniu nie wiesz skąd taka, a nie inna odpowiedź, dlaczego proponuję taki sposób rozwiązywania, bądź masz inne pytania związane z egzaminem to możesz do mnie napisać, a ja udzielę w szybkim czasie wyjaśnień (99 % odpowiedzi w ciągu 24 godzin). Żadna wiadomość nie zostaje bez odpowiedzi.
  • Indywidualne podejście do każdej osoby.
  • Szczegółowo rozwiązane zadania z ubiegłych egzaminów III etapu (od roku 2005 do ostatniego egzaminu III etapu).
  • Sporo innych drobiazgów mających za zadanie przygotować Cię jak najlepiej do II i III etapu.
  • Pomoc w napisaniu ewentualnego odwołania od wyników egzaminu. Do tej pory kilka odwołań które pomogłem napisać do I i II etapu zostały uznane przez Komisję.
W cenie zawarte są przyszłe uaktualnienia i możliwość konsultacji co najmniej przez 18 miesięcy od zakupu. Uaktualnienia to m.in. rozwiązania przyszłych egzaminów i opracowane zadania własne. Późniejsze aktualizacje i konsultacje mogą wymagać małej opłaty.
Powyższe materiały są w formie elektronicznej i częściowo w formie papierowej (pakiet przygotowujący do II i III etapu to około 600 stron). Otrzymujesz pendrive + segregator z materiałami przygotowanymi do nauki, a także zestaw laminowanych wzorów i tablic statystycznych.
 
Cena powyżej opisanego pakietu to obecnie tylko 1199 zł. Koszty wysyłki wliczony.
Płatność przy odbiorze.
Dla  Maklerów oraz dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych teraz zniżka 10 % na wszystkie pakiet.
 
 
Powyższe oferty nie są ofertami masowymi, polegającymi tylko na dostarczaniu materiałów, zawierają w sobie możliwość konsultacji i w związku z tym są limitowane. Jeśli brakuje mi czasu na obsługę nowych klientów to informuję o tym na stronie i przez pewien czas nie ma możliwości dokonania zamówienia.
 
Powyższy pakiet szkoleniowy jest oznaczony imiennie i przeznaczony dla jednej osoby. Nieprzestrzeganie praw autorskich będzie ścigane zgodnie z przepisami prawa.