SERWIS EDUKACYJNY
DLA PRZYSZŁYCH DORADCÓW INWESTYCYJNYCH
 • "Korzystałem z materiałów Marcina na 2 i 3 etapie egzaminu. Mogę śmiało powiedzieć, że były one przygotowane dogłębnie i kompleksowo. Choć same materiały jeszcze za nikogo egzaminu nie zdadzą, to były one niezmiernie w tym procesie pomocne. Uważam zatem, iż zwrócenie się do Marcina było bardzo, bardzo dobrą decyzją. Nawet jeżeli miałem już wcześniej pewną dawkę wiedzy, to materiały Marcina na pewno ułatwiły jej uporządkowanie i pogłębienie. Zaoszczędziły też mnóstwo czasu. Muszę podkreślić, iż pomoc Marcina nie ograniczała się do samego przygotowania materiałów. Bardzo utożsamia się on ze "swoimi" kandydatami na doradcę inwestycyjnego i służy im też pomocą na każdym etapie. Pomocą merytoryczną, ale nawet i organizacyjną. Tego rodzaju wsparcie było dla mnie nie mniej cenne niż same materiały." Paweł Zaremba-Śmietański Doradca inwestycyjny nr licencji 787
 • "Całkiem przypadkowo trafiłem na ofertę Marcina, szukając alternatywy dla innych droższych kursów, miała ona bardzo dobre opinie i bardzo przystępną cenę. Skorzystałem co okazało się strzałem w "10". Materiały, program do nauki, wskazówki jak i same konsultacje były nieocenione w przygotowaniach. Szczerze polecam." Michał Kowalewski Nr licencji Doradcy Inwestycyjnego: 785
 • „Na rozpoczęcie przygotowań do zdobycia licencji Doradcy Inwestycyjnego nigdy nie jest za późno, a jak już je rozpocząć to tylko pod okiem doświadczonego mentora, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy egzaminów. Decyzję o rozpoczęciu zdobywania tytułu podjąłem w wieku 41 lat. Od razu zdecydowałem się na materiały Marcina i był to strzał w dziesiątkę. Po pierwsze na sam początek zaskoczyła mnie bardzo wysoka ich jakość merytoryczna. To co jest ważne do przygotowań do pierwszego egzaminu to solidna nauka podstaw w dobrym tempie aby nie stracić motywacji. Dokładnie to otrzymałem od Marcina, dzięki planowi nauki jaki od niego otrzymałem mogłem szybko opanować podstawy i przejść do rozwiązywania testów. Dzięki planowi nie miałem też żadnej przerwy w nauce. Podczas całych tych przygotowań często zadawałem pytania Marcinowi na specjalnym przez niego stworzonym zamkniętym forum, Marcin cierpliwie odpowiadał na nie. Świetnym pomysłem Marcina są też testy sprawdzające wiedzę tuż przed samym egzaminem. Drugi etap był najtrudniejszy ze względu  na obszerność materiału. Materiały przygotowane przez Marcina zawierają szczegółowe rozwiązania wszystkich wcześniejszych egzaminów oraz pytania jakie mogą się pojawić i są wg mnie wystarczające aby zaliczyć ten etap. W przygotowaniach do tego etapu Marcin także, już indywidualnie, odpowiadał cierpliwie na moje pytania. Podobnie było z przygotowaniami do 3 etapu. Pierwszy, drugi i trzeci egzamin zdałem za pierwszym podejściem. Nie obyło się także od odwołań, które także pomógł mi przygotować Marcin. Podsumowując polecam współpracę a Marcinem i korzystanie z jego materiałów. Cena za jaką oferuje swoją pomoc jest wg mnie niska w stosunku do poziomu wiedzy i swojego zaangażowania jaki poświęca w przygotowaniach do egzaminów. Wg mnie nie ma także sensu samemu przygotowywanie się do tego egzaminu i korzystanie z wiedzy osoby posiadającej doświadczenie i wiedzę jest niezbędne aby zdobyć tytuł Doradcy Inwestycyjnego w szybkim tempie.” Robert Smug. Nr licencji: 740. Właściciel witryny http://robertsmug.pl

 • "Przygotowania do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego wymagały ode mnie dużego skupienia i poświęcenia sporej ilości czasu. Rzetelnie opracowane materiały, plan działania oraz wskazówki przygotowane przez Marcina uważam za bardzo wartościowe. Dzięki Marcinowi nie tylko zaoszczędziłem wiele cennego dla mnie czasu ale także miałem komfort psychiczny wiedząc, że w każdej chwili mogę liczyć na merytoryczne wsparcie z jego strony. Szczerze polecam!"
  Jakub Polak. Zdane wszystkie etapy egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego, oczekuje na przyznanie licencji Doradcy Inwestycyjnego.
 • "W czasie przygotowań do egzaminów na Doradcę Inwestycyjnego korzystałem z materiałów przygotowanych przez Marcina, które oceniam jako bardzo dobre opracowanie zagadnień egzaminacyjnych. Przerobienie skryptów oraz rozwiązań zadań z poprzednich egzaminów, podparte analizą kluczowej literatury dały poczucie solidnego przygotowania. Dodatkowym atutem oferty Marcina jest wsparcie mailowe w przypadku nasuwających się pytań. Korzystając z pomocy Marcina z pewnością można zaoszczędzić sobie wiele czasu oraz frustracji, czyniąc przygotowania możliwie efektywnymi. Serdecznie polecam (także osobom posiadającym już wiedzę branżową)." Paweł Jankowski. Nr licencji: 744.
 • "Materiały przygotowane przez Marcina bardzo starannie i dokładnie objaśniają złożone zagadnienia egzaminacyjne. Było to szczególnie istotne podczas przygotowań do drugiego etapu egzaminu. Równie cenny był kontakt mailowy i wsparcie udzielone podczas pisania odwołania. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcieliby uzyskać licencję Doradcy Inwestycyjnego." Michał Zamel. Nr licencji: 743
 • "Materiały przekazane mi przez Marcina były mi bardzo pomocne w przygotowaniu się do egzaminów. Doceniam również jego dyspozycyjność w zakresie odpowiedzi na moje pytania i wyjaśnianie moich wątpliwości." Piotr Szczęsny.  Zdane wszystkie etapy egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego, oczekuje na przyznanie licencji.
 • „Miałem przyjemność korzystać z materiałów opracowanych przez Marcina.  Materiały są profesjonalnie przygotowane, zagadnienia prosto wytłumaczone, a rozwiązania zadań z egzaminów dzięki Marcinowi są zrozumiałe. Skrypty do I etapu pozwalają bardzo szybko przyswoić wymagany materiał, co wraz z otrzymanymi wzorami w praktyce wystarcza do zdania tej części egzaminu. Z kolei rozwiązania egzaminów z II i III etapu wraz z tłumaczeniami pozwalają uporać się również i z tymi częściami egzaminu. Marcin zawsze sprawnie i szybko odpowiadał na pytania mailowe, udzielał wyczerpujących odpowiedzi i zawsze można było na nim polegać. W sytuacjach kryzysowych zawsze wspierał i motywował do nauki.
  Szczerze polecam wszystkim rozpoczynającym naukę do egzaminu." Damian Jasik, Nr licencji: 737, Makler Papierów Wartościowych nr 2086.    


 • „Marcina materiały to istne cudeńka. Na ich podstawie można sobie wiele rzeczy ułożyć i nauczyć się odpowiedniego myślenia.”  Krzysztof Wyroba.  Nr licencji Doradcy Inwestycyjnego: 732.
 • „Bardzo dziękuję Marcinowi za wszelką pomoc i wsparcie podczas przygotowań do egzaminów na doradcę inwestycyjnego. Materiały zapewnione przez Marcina oceniam jako kompleksowe i profesjonalnie, są również na bieżąco aktualizowane. Serdecznie polecam współpracę z Marcinem.” Patrycja Wojciechowska.  Nr licencji: 742.
 • "Materiały przygotowane przez Marcina są bardzo kompleksowe i cała wiedza w nich zawarta jest podana w bardzo przystępny sposób, zrozumiały dla każdego, niezależnie od posiadanej wiedzy w momencie rozpoczęcia nauki. Jest to po prostu idealnie skondensowana wiedza, często z praktycznymi poradami i wskazówkami Marcina, które znacznie ułatwiają zrozumienie danego zagadnienia. Jednak Marcin jest nie tylko sprzedawcą swoich autorskich opracowań ale przede wszystkim profesjonalnym mentorem, który od początku do końca pomaga przebrnąć przez wszystkie etapy egzaminu. Nie tylko motywuje do ciągłej i regularnej pracy ale też zawsze szybko odpowiada na zadane pytania i stara się wytłumaczyć zadania w jak najprostszy sposób. Na szczególną pochwałę zasługują jego rzetelność i cierpliwość. Należy też wspomnieć o bardzo przystępnej cenie usług oferowanych przez Marcina biorąc pod uwagę fakt, że to co otrzymujemy w zamian ma wielokrotnie większą wartość. Uważam, że materiały Marcina oraz jego ciągłe wsparcie w znacznym stopniu przyczyniły się do zdania przeze mnie wszystkich trzech etapów egzaminu, dlatego polecam jego usługi każdemu, kto jest zainteresowany zdobyciem licencji DI!"
  Artur Krajewski, nr licencji 708.
 • "Marcin jest profesjonalistą – zapewnia stały kontakt, błyskawicznie odpowiada na wszelkie pytania oraz okazuje indywidualne podejście i wsparcie na każdym etapie. Przekazane przez niego praktyczne wskazówki dotyczące zarówno sposobu rozwiązywania zadań jak i metod efektywnej nauki, a także bezzwłocznie aktualizowane rozwiązania kolejnych egzaminów okazały się bardzo cenne w drodze po licencję. Z pełnym przekonaniem polecam współpracę z Marcinem!"
  Jakub Głąb, nr licencji 689. Najlepszy wynik na II etapie w historii egzaminu. Średnia: 95 punktów na zadanie na 100 możliwych!
 • "Marcin jest solidną i rzetelną osobą, która opracowała efektywny i skuteczny model nauki do egzaminów na DI. Marcin udzielił mi ogromnego wsparcia merytorycznego a także motywował i zachęcał do trzymania się obranego kursu.
  Nasz współpraca odbywała się w sposób rzeczowy i profesjonalny. Serdecznie zachęcam do skorzystania z pomocy Marcina: dzięki niemu można w metodyczny sposób opanować wszystkie zagadnienia wymagane przez KNF oraz zaoszczędzić mnóstwo czasu."
  Robert Trzciński, nr licencji 687.
 • "Materiały przygotowane przez Marcina stanowią profesjonalną pomoc w przygotowaniach do egzaminu. Uczenie się na podstawie historycznych zadań, które są wytłumaczone w przystępny sposób pozwala stopniowo przyswajać wiedzę z różnych tematów, które wchodzą w zakres egzaminu. Dodatkowo należy docenić zaangażowanie Marcina już po zakupie materiałów, szczególnie jeśli chodzi o praktyczne rady dotyczące egzaminu oraz bieżącą aktualizację pakietu. Szczerze mogę polecić pakiety szkoleniowe oferowane przez Marcina!"
  Mateusz Janicki, nr licencji 710.

 • "Bardzo dobrze opracowane materiały kompleksowo traktujące tematykę egzaminu, ale również uporządkowujące ogólną wiedzę analityczną o rynku. Oprócz bardzo dobrze przygotowanych skryptów do I etapu, oraz oczywiście przykładów w rozwiązaniu testów z I etapu, bardzo cenne okazały się rozwiązania testów na II etapie ze wskazówkami metodologii obliczeń i wyjaśnieniami kolejnych kroków. Zaoszczędziło to sporo czasu w samodzielnym studiowaniu dość bogato wymaganej literatury, chociaż oczywiście polecam również przeczytanie chociaż części wymienianej w rozporządzeniu lektury. Dodatkowo mocne wsparcie Marcina, gdzie żaden mail nie pozostał bez odpowiedzi, potwierdziło słuszność wyboru."
  Marcin Brendota, nr licencji 693.
 • "Miałem przyjemność przygotowywać się do wszystkich 3 etapów egzaminu na materiałach od Marcina. Materiały przygotowane były bardzo profesjonalnie, zawierając w sobie wybrane zadania z zalecanej literatury. Praktycznie  nie korzystałem z książek, materiały od Marcina były wystarczające do zdania. Niedoceniona była także pomoc mailowa przy bieżących rozwiązaniach.
  Szczerze polecam!!!"  Zdane trzy etapy egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego.  Prosi o anonimowość.
 • „Polecam wszystkim materiały szkoleniowe przygotowane przez Marcina  Reszkę. Do nauki podchodziłem z pewnym zapleczem wiadomości ze studiów,  jednak to właśnie dokładnie opracowane zagadnienia okazały się  katalizatorem, który usystematyzował moją wiedzę i zwrócił uwagę, na czym należy się skupić. Mówi się, że drugi etap egzaminu jest najtrudniejszy - to prawda, ale przygotowane opracowania spełniają bardzo ważną rolę, którą jest przygotowanie psychiczne. Dzięki możliwości obserwowania rozwiązań krok po kroku, z czasem można zdać sobie sprawę, że egzamin jest jak najbardziej rozwiązywalny, a takie poczucie daje naprawdę dużo. Na pochwałę zasługuje również bardzo dobry kontakt z autorem i jego pomoc w każdej sytuacji.

  Jestem bardzo zadowolony, że prawie rok temu zdecydowałem się na tą kompleksową ofertę.”

  Michał Szczepanik, nr licencji 682.

 • "Moja historia z egzaminem na Doradcę Inwestycyjnego szczęśliwie dobiegła końca i wkrótce zaowocuje wpisem na listę. Z przyjemnością informuję, że możesz mnie uwzględnić w liście osób, które zdały wszystkie etapy przy Twojej pomocy :) Nie ukrywam, że nieocenionym wkładem w ten sukces była wiedza zawarta w Twoich materiałach. Dokładne opracowanie wszystkich zagadnień, szczegółowe rozwiązania historycznych testów i mnóstwo zadań dodatkowych z pewnością ułatwiły i usprawniły proces przyswajania wymaganych na egzaminie zagadnień. Szczególnie doceniam możliwość kontaktu, szybkich odpowiedzi na maile oraz cykliczną aktualizacje materiałów z zakupionego pakietu. Usługi zdecydowanie godne polecenia :)"
  Katarzyna Nitka, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 645.
 • „Trudno wyrazić w słowach pomoc udzieloną mi przez  Marcina w przygotowaniach do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego.  Naukę rozpoczynałem od kompletnego zera. Opracowane materiały znacznie skracają czas potrzebny do przyswojenia wiedzy, a także niewątpliwie zmniejszają wysiłek związany z odpowiednim przygotowaniem się do każdego etapu.  Nieocenione jest także wsparcie Marcina poprzez udzielanie szczegółowych odpowiedzi na wszystkie pojawiające się podczas nauki pytania i wyjaśnianie wszelkich wątpliwości językiem zrozumiałym dla każdego. Moim zdaniem oferta Marcina jest kompleksowa i bezkonkurencyjna:)„
  Paweł Wantoch-Rekowski, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 647.


 • "Pakiet Marcina Reszki to najlepszy wybór!
  Na początku nie wiedziałem od czego zacząć. Lista zagadnień wymaganych na egzaminie wydawała się nie mieć końca, a spis literatury obejmował około 40 pozycji. Po okresie samodzielnej nauki z książek postanowiłem napisać do Marcina. Była to najlepsza decyzja podjęta w trakcie przygotowań. Materiały Marcina są najwyższej jakości. Szczegółowe rozwiązania zadań historycznych z drugiego i trzeciego etapu, wskazówki dotyczące przygotowań i strategii na egzaminie, bardzo dużo autorskich zadań Marcina, testy próbne, skrypty, a także materiały dodatkowe.  Wszystko to sprawia, że proces przygotowań nabiera tempa, a prawdopodobieństwo sukcesu wzrasta. Dla mnie największe znaczenie miały rozwiązania zadań i skrypt dotyczący instrumentów dłużnych. Dzięki tym materiałom lepiej zrozumiałem tematykę obligacji, co zaowocowało uzyskaniem 98 punktów w czwartym zadaniu (II etap). Również bardzo istotna jest możliwość konsultacji. Marcin szybko odpowiada na wszystkie e-maile, wyjaśnia wszelkie wątpliwości i służy radą.
  Podsumowując, polecam współpracę z Marcinem Reszką!"
  Piotr Krasuski, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 651.


 • "Marcin oferuje nie tylko bardzo dobrze przygotowane materiały, ale co równie ważne, kompleksowe „prowadzenie” kandydata na doradcę tj. wskazówki dotyczące procesu efektywnej nauki, charakterystyki poszczególnych etapów, pomoc w kontaktach z KNF itp. Dla mnie największą wartość miały opracowane rozwiązania zadań z poprzednich egzaminów oraz bardzo dobry i szybki kontakt poprzez e-mail, gdy miałem problemy z ich rozwiązaniem. Często, w przypadku trudniejszych zadań, w rozwiązaniach znajduje się dodatkowo odesłanie do literatury gdzie dany przypadek jest szczegółowo opisany. Po sumiennym przestudiowaniu wszystkich materiałów i przerobieniu przygotowanych zadań zgodnie z zaleceniami, prawdopodobieństwo, że będziemy czymś zaskoczeni na egzaminach jest małe.
  Podsumowując, gdyby nie współpraca z Marcinem i jego pomoc, zdanie egzaminów było by o wiele trudniejsze i trwało by o wiele dłużej."
  Robert Fila, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 642.

 • "„Najwyższej klasy profesjonalizm w bardzo przystępnej cenie”, tak w skrócie można ocenić pakiet oferowany przez Marcina, dzięki któremu zdałem trzy etapy egzaminu dla doradców inwestycyjnych za pierwszym podejściem. Precyzyjnie opracowane materiały pozwalają przyswoić niezbędną wiedzę w szybki i skuteczny sposób oszczędzając przy tym mnóstwo czasu i pieniędzy. Największym atutem pakietu jest duży nacisk położony na praktyczne wykorzystanie zawartej w notatkach wiedzy poprzez dostęp do rozległej bazy autorskich zadań oraz szczegółowo rozwiązanych testów historycznych. Nieoceniona jest także możliwość konsultacji – na pytania Marcin odpowiada szybko i podchodzi indywidualnie do każdego uczestnika swoich kursów, dzięki czemu nawet najtrudniejsze zadania nie stanowią problemu. Dodatkowo Marcin chętnie służy pomocą przy układaniu planu przygotowań i udziela cennych wskazówek, których wartość dostrzega się dopiera na samym egzaminie. Z czystą przyjemnością polecam współpracę z Marcinem wszystkim zainteresowanym osobom, które już teraz chcą dobrze zainwestować swoje pieniądze zanim uzyskają licencję, a ten pakiet na pewno ułatwi jej zdobycie. Szczerze polecam!"
  Konrad Czeski, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 650.


 • "Zakupione materiały okazały się bardzo przydatne w nauce do egzaminów. Marcin oferuje jednak nie tylko notatki i rozwiązania zadań, ale również stały kontakt i możliwość skonsultowania się w razie wątpliwości dotyczących któregoś z zagadnień, co również jest pomocne. Z czystym sumieniem każdemu polecam skorzystanie z pakietów Marcina Reszki."
  Bartłomiej Wal, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 648.

 • " Polecam ofertę Marcina dla kandydatów na Doradców Inwestycyjnych. Bardzo szeroki zakres materiału, którego opanowanie jest potrzebne do zdania egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego jest wielkim wyzwaniem. Dla mnie szczególną trudność stanowiło zdanie 2 etapu, gdzie nie można sobie pozwolić na niedokładne opanowanie całości zadań. Z tego powodu niezwykle ważna jest selekcja takich zagadnień i tematów, które są szczególnie istotne dla konkretnego etapu egzaminu, a to odnalazłem w opracowaniach Marcina Reszki. Największą zaletą pakietu od Marcina jest takie uporządkowanie wiedzy, która pozwala na efektywne i usystematyzowane powtórki na kilka dni przed egzaminem.  Bardzo doceniam także indywidualne podejście Pana Marcina względem poszczególnych rozwiązań, a nawet przy niektórych z nich zaprezentowanie innych metod i sposobów. Podsumowując - materiały są opracowane na tyle dokładnie i wyczerpująco, że nie miałem praktycznie potrzeby konsultacji."
  Zdane trzy etapy egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego.  Prosi o anonimowość.

 

 • "Zacząłem przygotowania do egzaminu z niemal zerową wiedzą z dziedziny finansów. Dzięki wskazówkom Marcina byłem w stanie ułożyć sobie solidny program nauki z wykorzystaniem uznanej literatury oraz Jego własnych materiałów. Co do tych ostatnich, to zawierają one bardzo dużo wartościowych treści, zaś na szczególną uwagę zasługuje ogromna baza różnorodnych pytań do programu fullRecall.
  Także kontakt z Marcinem nie pozostawia nic do życzenia. Na pytania odpowiada szybko oraz wyczerpująco. Zdecydowanie polecam."
  Szymon Woźniak, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 640.

 • "Dziękuję Marcinowi za pomoc w nauce do egzaminu DI. Korzystałem z przygotowanych przez niego materiałów - bardzo dobre i zrozumiałe opracowania, bardzo dobry serwis w trakcie nauki. Warto- polecam!"
  Ryszard Żabiński, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 646.
 • "Współpraca z Marcinem od samego początku przygotowań aż do ostatnich szlifów przed trzecim etapem układała się wzorowo. Materiały są bardzo dobrze przemyślane i dostosowane do poziomu kandydata prezentowanego przed podejściem do poszczególnych etapów. Ponadto w najtrudniejszych momentach Marcin zwięźle i rzeczowo rozwiewa wszelkie wątpliwości. Wszystko to sprawia, że oferta Marcina zdecydowanie wyróżnia się na rynku i tak duża liczba DI wśród jego kursantów to nie przypadek. Polecam."  Piotr Jusiński, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 601.
 • "Jakość i profesjonalizm. Takimi słowami można podsumować materiały oraz wsparcie merytoryczne Marcina w przygotowaniach do egzaminu. Cena materiałów w odniesieniu do korzyści, jakie można osiągnąć po zdaniu egzaminu na rynku pracy jest naprawdę niska. Oprócz rozwiązań historycznych zadań chciałbym w szczególności zwrócić uwagę na autorski zbiór zadań Marcina składający się z zadań, które mogą potencjalnie pojawić się na drugim czy trzecim etapie. Osobiście muszę przyznać, że jedno z tych zadań w dużym stopniu pomogło mi zdać drugi etap w sytuacji, gdy miała miejsce jedna z najniższych zdawalności. Gorąco polecam." Patryk Pyka, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 611.
 • "Opracowania Marcina w jasny i przystępny sposób tłumaczą niezbędne zagadnienia wymagane do zdania egzaminów. Rozwiązania zadań są wytłumaczone krok po kroku, ze szczegółowym wyjaśnieniem wszystkich wyliczeń. Nieoceniona jest także bardzo duża baza pytań przygotowujących głównie do I etapu, ale także przydających się w kolejnych etapach. Poza tym materiały Marcina pozwalają zaoszczędzić bardzo dużo czasu, który można przeznaczyć na efektywną naukę. Szczerze polecam ofertę Marcina wszystkim przygotowującym się do egzaminów na doradcę inwestycyjnego." Adrian Mackiewicz, nr licencji 571. Adrian Mackiewicz zdał wszystkie etapy za pierwszym podejściem i w pierwszych terminach! 

 • "Przystępując do przygotowań do tak trudnego egzaminu od razu wiedziałem, że należy wesprzeć się fachowymi materiałami, dlatego zdecydowałem się na Marcina. Efekt tej decyzji jest wyśmienity. Materiały są najwyższej  jakości. Wiedza jest po prostu wyłożona jak na tacy. Wszystko jest odpowiednio posegregowane i ułożone tematycznie. Nabywając te materiały oszczędza się mnóstwo czasu, liczonego w miesiącach albo nawet latach. Na swoim własnym przykładzie mogę przyznać, że bez tych materiałów zdanie tego egzaminu można by było porównać do walki z wiatrakami. Dodatkowym atutem jest również możliwość darmowych konsultacji poprzez e mail. Zawsze cierpliwie, wyczerpująco i rzeczowo Marcin odpowiadał na moje zapytania. Naprawdę gorąco polecam." Łukasz Olcha, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 562.

 • Materiały od Marcina stanowią solidną podstawę w przygotowaniach do egzaminu. Trudno jest je wszystkie przerobić, bo jest ich naprawdę sporo (2 duże segregatory + bezcenne tysiące zadań na płycie). Na pewno warte są one swojej ceny, tym bardziej, że po ich kupnie uzyskuje się możliwość wyjaśniania wątpliwości z Marcinem. Mając ograniczony czas na przygotowania do egzaminu, dzięki materiałom można przerobić kilka razy więcej zadań niż próbując je robić na własną rękę. Niemniej jednak, nikt nie jest nieomylny, dlatego warto także przeczytać kilka książek. Dodatkowo, od Marcina dostaje się bardzo praktyczne uwagi, które przydają się zarówno w trakcie przygotowań, jak i podczas egzaminu. Gdybym miał jeszcze raz podejmować decyzję, to na pewno kupiłbym te materiały. Marcin, dzięki za pomoc!" Piotr Ludwiczak, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 565.

 • „ Materiały przygotowane przez p.Marcina są bardzo rzetelne. Setki stron z różnych książek są zwięźle streszczone w małych zeszytach. Najcenniejsza  jest jednak pomoc samego p.Marcina. Dzięki jasnym i zrozumiałym  wskazówką z jego strony, udało mi się przyswoić materiał w miarę szybko i miałem później sporo czasu na rozwiazywanie zadań. Patrząc z punktu widzenia zdanego już egzaminu to było kluczowe do osiągnięcia sukcesu. Polecam ta osoba dla wszystkich osób, które chcą się szybko i dobrze przygotować do egzaminu na doradcę inwestycyjnego.” Krzysztof Poniatowski, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 560.

 • "Co wyróżnia materiały od Marcina? Przede wszystkim to, że zadania są wytłumaczone tak, aby je zrozumieć, a nie wykuć na pamięć schemat rozwiązania. Zadań jest pod dostatkiem - na pewno ich nie zabraknie (ja wszystkich nie zdążyłem zrobić) - i kompleksowo przygotowują one do każdego etapu egzaminu. Co więcej, sam kontakt z Marcinem jest nieoceniony. Pisałem do niego z różnymi pytaniami dotyczącymi zarówno rozwiązań zadań, jak i organizacji nauki oraz przebiegu egzaminu. Praktycznie za każdym razem dostawałem obszerną odpowiedź jeszcze tego samego dnia i zawsze okazywała się pomocna. Patrząc na relację korzyści do ceny, Marcin nie ma sobie równych na rynku. Powiedzieć, że Pakiet jest wart swojej ceny to niedopowiedzenie - jest wart o wiele więcej." Kamil Żmijewski, nr licencji 522.  Kamil Żmijewski zdał wszystkie etapy w pierwszym podejściem i pierwszych terminach. Gratuluję!!!
 • "Decyzja o zakupie materiałów przygotowanych przez Marcina okazała się świetną decyzją. Materiały te są bardzo dobrze opracowane, zawierają szerokie podstawy teoretyczne oraz dużą ilość zadań wraz z odpowiedziami i wskazówkami niezbędnymi do zrozumienia sposobu rozwiązywania. Bardzo istotnym elementem była możliwość konsultacji w razie jakichkolwiek problemów.  Zawsze mogłem liczyć na szybkie i dogłębne wyjaśnienie tematu przez Marcina. Moim zdaniem zestawy oferowane przez Marcina są wystarczające do zaliczenia egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Z czystym sumieniem mogę polecić Marcina i jego materiały przygotowujące." Tomasz Toryfter , nr licencji 542.

 • "Z materiałów przygotowanych przez Marcina korzystałem podczas przygotowań do II i III etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Uważam, że są one bardzo dobrze opracowane, dodatkowo Marcin przedstawia różne modyfikacje zadań, których nie ma w książkach z literatury rekomendowanej, a istnieje duże prawdopodobieństwo pojawienia się takich zadań na egzaminie w przyszłości. Ponadto, w trakcie nauki można liczyć na pomoc Marcina, który bardzo szybko i rzeczowo odpowiada na pytania, dzięki czemu przygotowania do egzaminu są jeszcze bardziej efektywne.
  Wszystkim osobom przygotowującym się do egzaminu polecam materiały przygotowane przez Marcina."Zdane trzy etapy egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego.Sierpień 2015. Prosił o anonimowość.

 • "Przygotowując się do pierwszego etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego moja wiedza w tym temacie była bliska zeru. Rozwiązując testy historyczne korzystałem z internetu i sam kombinowałem jak rozwiązać dane zadanie.  Zajęło mi to sporo czasu. Po zdaniu pierwszego etapu skorzystałem z oferty Marcina do II i III etapu. Pozwoliło mi to zaoszczędzić sam nie wiem ile czasu. Drugi etap jest bardzo trudny. Wiele zagadnień„ w literaturze obowiązkowej i dodatkowej jest omawiana w sposób powierzchowny, z pominięciem obliczeń.  Opracowania Marcina w prosty sposób tłumaczą, oraz pozwalają zrozumieć sens kolejnych obliczeń i całego zadania. Zakres materiału jest tak obszerny, że szukanie samemu i próba dokładniejszego przestudiowania literatury nie ma większego sensu. Jeżeli myślisz poważnie o zdaniu tego egzaminu to moim zdaniem nie ma alternatywy dla oferty Marcina. Koszt jest niewspółmiernie niski do efektów." Doradca Inwestycyjny Rafał Mach,  nr licencji 516.

 • "Materiały przygotowane przez Marcina okazały się krokiem milowym w moich przygotowaniach do egzaminów na Doradcę Inwestycyjnego. Jego zeszyty wprowadzające oraz opracowania pytań egzaminacyjnych pozwoliły mi w pełni zrozumieć, na czym polega rozwiązanie danego zagadnienia. Dzięki tym materiałom oszczędziłem mnóstwo czasu na samodzielne poszukiwanie odpowiedzi i sposobów rozwiązania pytań. Dodatkowo Marcin oferuje pełną pomoc nie tylko w kwestiach związanych z zadaniami, lecz także w kwestiach organizacyjnych i innych. W moim przypadku jego wsparcie było dla mnie kluczowe bezpośrednio przed I etapem, kiedy byłem zdezorientowany i trochę przestraszony. Nie wypada mi zrobić nic innego jak tylko zachęcić inne osoby, które zastanawiają się nad zdawaniem egzaminu na DI, aby skorzystały z oferty Marcina Reszki. Myślę, że najlepszą referencją jest po prostu jej skuteczność." Doradca Inwestycyjny Tomasz Duda, nr licencji 522.
 • „Pierwszy raz pomysł uzyskania licencji DI przyszedł mi do głowy w 1998 roku, przygotowywałem się na własną rękę, wykorzystując materiały, które otrzymałem na kursie dla Doradców Inwestycyjnych. Pierwszy egzamin zdałem, ale później nie dałem rady.
  Na materiały Marcina natknąłem się przypadkowo w internecie. Dzięki nim po 15 latach wróciłem do pomysłu uzyskania licencji DI. Tym razem z sukcesem. Z perspektywy swoich doświadczeń mogę stwierdzić, że bez pomocy Marcina zdanie wszystkich egzaminów byłoby bardzo trudne. Dlatego wszystkim, którzy zamierzają zdobyć licencję DI gorąco polecam nawiązanie z Nim współpracy. Bez pomocy Marcina i przygotowanych przez Niego materiałów będzie po prostu trudniej." Doradca Inwestycyjny Robert Szubert , nr licencji 521.
 • „Oferowane przez Marcina materiały do nauki okazały się bardzo pomocne, zwłaszcza w zdaniu II i III etapu. Bardzo pomógł mi opracowany przez Marcina zbiorek zadań, który świetnie przygotowuje do zadań finansowych na drugim i trzecim etapie. Ponadto w czasie procesu przygotowań Marcin służy radą i pomocą, a w miarę pojawiania się nowych historycznych testów przesyła aktualizacje pakietu. Polecam!” Doradca Inwestycyjny Klaudiusz Puchała, nr licencji 515.

 • „Mimo, że posiadałem już materiały mające pomóc przy nauce do II i III etapu, dodatkowo skorzystałem z oferty Marcina Reszki. Od początku wiedziałem, że część rozwiązań może się w dużym stopniu pokrywać. Jednak bez pomocy materiałów przygotowanych przez Marcina zapewne do dzisiaj nie rozumiałbym części zadań pojawiających się na tym egzaminie. W szczególnie prosty sposób były przedstawione rozwiązania do zadań o wycenie instrumentów dłużnych i pochodnych. Nie lubię skomplikowanych wzorów i wyjaśnień matematycznych, wolę tłumaczenie na „chłopski rozum” – krótko, zwięźle i na temat. Za co jednak najbardziej cenię usługę Marcina, to możliwość osobistego konsultowania się. Czasami miałem wrażenie, że Marcin nie potrzebuje snu, bo obojętnie o której porze dnia napisałem wiadomość, rzeczową odpowiedź uzyskiwałem przeważnie do 30min. Za materiały wyjaśniające tematykę w prosty sposób, a szczególnie za możliwość konsultacji - nie żałuję żadnej wydanej złotówki.”Doradca Inwestycyjny Benjamin Koziołek, nr licencji 517.
 • „Korzystałem z materiałów opracowanych przez Marcina przygotowujących do zdania 2 i 3 etapu i uważam, że są sporządzone solidnie i profesjonalnie. W mojej ocenie są bardzo przydatne, które skracają czas do przygotowania się do egzaminów. Ponadto mogłem liczyć na szybkie odpowiedzi oraz przesłanie ponownie materiałów w przypadku ich zagubienia. Polecam współpracę.” Doradca Inwestycyjny,  prosił o anonimowość
 • "Zakupione materiały od Marcina okazały się bardzo pomocne w przygotowaniu do egzaminu na doradcę i pomogły zdać mi wszystkie etapy egzaminu za pierwszym razem. To jest dokładnie to czego szukałem. Bardzo podoba mi się pomysł bazy pytań z I etapu ,,wbity” do programu full recall, który możemy sobie za darmo zainstalować na iphone’a czy i-pada. Bardzo pomaga w pilnowaniu systematyczności i wyrobieniu automatyzmów, które przydają się później także na 2 i 3 etapie. Siłą oferty na drugi etap jest też duża baza zadań dodatkowych, która okazała się kluczowa w zdaniu 2 etapu. Super kontakt, bardzo dużo pożytecznych wskazówek (pomysł z teczkami na drugi etap świetny!), pełen profesjonalizm, bardzo polecam!" Doradca Inwestycyjny Bartosz Dębowski, zdał wszystkie trzy etapy za pierwszym podejściem i w pierwszych terminach, nr licencji 506

 

 • „Materiały przygotowane przez Marcina przejrzyście prezentują materiał wymagany do egzaminu, pozwalają na uporządkowanie i usystematyzowanie wiedzy. Bardzo się przydały przy nauce i powtórkach do egzaminu, oszczędzając mnóstwo czasu. Polecam współpracę z Marcinem przy zdawaniu egzaminów na doradcę inwestycyjnego.”Zdany III etap egzaminu na doradcę inwestycyjnego, oczekuje na przyznanie licencji, prosił o anonimowość

 

 • "Miałem przyjemność współpracować  z Panem Marcinem podczas przygotowania do wszystkich trzech etapów egzaminu. Zarówno profesjonalnie i niezwykle „celnie” przygotowane materiały jak i pomoc za pośrednictwem poczty elektronicznej polegająca na bieżącym wyjaśnianiu napotkanych trudności, pozwoliła mi zaoszczędzić ogromną ilość czasu oraz lepiej zrozumieć wiele różnych zagadnień. Serdecznie polecam." Doradca Inwestycyjny Krzysztof Orliński, nr licencji 508

 • "Bardzo dziękuję Marcinowi za pomoc w nauce do egzaminu. Zakupione materiały okazały się bardzo pomocne. Ponadto bardzo cenię sobie całościową pomoc Marcina w nauce. Dodatkowe zadania, odpowiedzi na maila, wyjaśnianie wszelkich wątpliwości. Marcinie, bardzo Ci dziękuję." Doradca Inwestycyjny Tomasz Niewadzi, nr licencji 503
 • "Z czystym sumieniem mogę polecić materiały przygotowane przez Marcina! Korzystałem z pakietu przygotowującego do II i III etapu DI i nie żałuję swojego wyboru, ponieważ długo zajęłoby mi samodzielne dochodzenie do właściwego sposobu rozwiązania a tak miałem wszystko dokładnie opisane. Przydatne były również wskazówki techniczne co do przebiegu egzaminu. Wszystko w atrakcyjnej cenie, biorąc pod uwagę ilość zaoszczędzonego czasu dzięki materiałom." Doradca Inwestycyjny Dariusz Sobolewski, nr licencji 509
 • "Z całym przekonaniem polecam materiały przygotowane przez Marcina. Korzystałam z całego pakietu przygotowującego do I, II i III etapu. To profesjonalne, kompleksowe i bardzo przystępne materiały, które zadowolą zarówno początkującego, jak i zaznajomionego z finansową tematyką kandydata. Marcin oferuje nie tylko rozwiązane zadania z historycznych testów, ale również ogromną ilość dodatkowych zadań, które są bardzo przydatne podczas nauki do II etapu. Niewątpliwie dużym atutem jest bieżąca pomoc ze strony  Marcina, który bardzo dokładnie i zrozumiale tłumaczy trudniejsze zagadnienia, odpowiada na nurtujące pytania oraz wspiera i służy pomocną radą. Gdybym miała dokonać jeszcze raz wyboru, z całą pewnością byłby to Marcin Reszka i Jego materiały!" Dominika Orzeł, zdała wszystkie trzy etapy za pierwszym podejściem i w pierwszych terminach, nr licencji 485
 • "Zdecydowałem się na opracowania Marcina przygotowujące do wszystkich 3 etapów egzaminu na doradcę inwestycyjnego i była to świetna decyzja, dzięki której zaoszczędziłem sporo czasu podczas nauki. Wszystkie otrzymane materiały całkowicie odpowiadały ofercie. Obszerne i wyczerpujące informacje oraz opracowania pozwalają usystematyzować naukę oraz są przygotowane w sposób profesjonalny i na wysokim poziomie merytorycznym. Jednocześnie wiedza jest przekazywana w sposób zrozumiały, a w przypadku wątpliwości Marcin chętnie służy pomocą, szybko odpowiadając na zadane pytania. Możliwość konsultacji uważam za nieocenioną pomoc podczas przygotowań do egzaminu, w szczególności do II i III etapu. Dziękując Marcinowi za pomoc podczas przygotowań do egzaminu z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z nim!" Wiktor Szczypiński, zdał wszystkie trzy etapy za pierwszym podejściem i w pierwszych terminach, nr licencji 496
 • "Marcin jest w 100% profesjonalistą o ogromnej i usystematyzowanej wiedzy, którą chętnie dzieli się z innymi. Dzięki jego warsztatowi i profesjonalnej pomocy udało mi się opanować trudny materiał i zdać etapy egzaminu, co byłoby w przypadku samodzielnej nauki znacznie trudniejsze lub wręcz niemożliwe."
  Doradca inwestycyjny, prosił o zachowanie anonimowości
 • "Współpraca z Marcinem układała się świetnie. Zawsze mogłem liczyć na jego pomoc i szybkie odpowiedzi na częste pytania, które mu zadawałem podczas nauki do egzaminu. Polecam Marcina jako osobę bardzo kompetentną, pomocną i mocno angażującą się w pomoc dla osób, które skorzystały z jego materiałów edukacyjnych."  Doradca Inwestycyjny, prosił o anonimowość
 • "Współpracowałem z Marcinem podczas nauki do egzaminu. Miałem przyjemność poznać go osobiście. Bardzo solidna osoba.” Krzysztof Ziska, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 288.
 • "Zakupione materiały od Pana Marcina okazały się bardzo przydatne - dzięki nim zaoszczędziłem dużo czasu na żmudne szukanie i mogłem się skupić na samodzielnej nauce. Wykorzystując materiały byłem w stanie sam się przygotować do egzaminu, bez uczęszczania na drogie kursy. Polecam." Zbigniew Porczyk, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 306.
 • "Dokonałem słusznego wyboru decydując się na współpracę z Marcinem. Marcin okazał się osobą kompetentną, a materiały przez niego przygotowane były bardzo przydatne w przygotowaniu się do wszystkich etapów egzaminu." Doradca Inwestycyjny, nr licencji 3xx (prosił o anonimowość)
 • "Materiały pomocnicze do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego przygotowane przez Pana Marcina Reszkę są rzetelne i profesjonalne. W dużym stopniu ułatwiły mi zdanie egzaminu. Dodatkowo Pan Marcin szybko i merytoryczne odpowiadał na moje pytania i był dużym wsparciem w niełatwym czasie poprzedzającym kolejne etapy egzaminu." Tomasz Stefanowicz, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 384.
 • "Zanim kupiłem materiały od Marcina, długo się nad tym zastanawiałem. Stwierdziłem jednak, że są one znacznie tańsze niż różnego rodzaju studia czy szkolenia przygotowujące do egzaminu na doradcę więc warto zaryzykować. Dzisiaj, będąc już doradcą inwestycyjnym, mogę z całą pewnością powiedzieć, że nie przepłaciłem ani złotówki za materiały. Oczywiście nie zastąpiły mi one nauki, jednak znacznie ułatwiły i skróciły cały proces. Marcin przekazuje w swoich notatkach bardzo cenne uwagi co do poszczególnych etapów egzaminu oraz struktur zadań. Jednak najcenniejsze w mojej ocenie są rozwiązane egzaminy z poprzednich lat z opisanym tokiem rozumowania, który jest niezwykle ważny przede wszystkim na najtrudniejszym, drugim etapie. Tym samym mogę dzisiaj powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, że materiały te przyniosły mi naprawdę wysoką stopę zwrotu.” Łukasz Wosch, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 386.
 • "O Marcinie dowiedziałem się od kolegi, który mocno polecał ta współpracę. Materiały są bardzo dobrze przygotowane w szczególności program do nauki do pierwszego etapu, także kontakt mailowy na moje pytania był bardzo szybki a odpowiedzi wyczerpujące. Bardzo polecam zainteresowanym osobom." Krzysztof Krajmecki, Senior Corporate Dealer, Financial Markets Department, BRE Bank S.A.
 • "Marcin Reszka jest osobą niesłychanie przyjazną, która potrafi w przystępny sposób wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia. Miałem przyjemność współpracować z nim przy okazji przygotowywania mnie do egzaminu na agenta firmy inwestycyjnej. Marcin dał się poznać jako efektywny nauczyciel poważnie traktujący swoje zobowiązania. Z pełnym przekonaniem polecam go jako nauczyciela zagadnień związanych z rynkami finansowymi." Rafał Jaworski, Prezes Zarządu, Trader Team Sp. z o.o., AFI nr 19.
 • "Cieszę się, że miałem możliwość zapoznania się ze wskazówkami opracowanymi przez Marcina. Były one dla mnie ułatwieniem podczas procesu przygotowań do wszystkich etapów egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Zdanie egzaminów zajęłoby mi, zapewne, znaczenie więcej czasu i wymagałoby więcej wysiłku, gdybym nie miał takiego przewodnika jak Marcin.” Doradca Inwestycyjny, nr licencji 3xx (prosił o anonimowość)
 • „Miałem przyjemność współpracować z Panem Marcinem przygotowując się do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Materiały stu procentowa merytoryka, kompletne, celująco opracowane, bez zbędnych dodatków. Nie spotkałem się z pytaniem, na które nie dostałbym  odpowiedzi" Arkadiusz Semczak,  Doradca Inwestycyjny nr 396.
 • "Miałem duże trudności z przebrnięciem II etapu. Nawet przy dużej ilości czasu poświęconej na przygotowania, brakowało mi wiedzy jak rozwiązywać konkretne zadania z egzaminów z lat ubiegłych. Takich materiałów w sieci brakuje, dlatego zdecydowałem się nabyć te oferowane przez Marcina Reszkę. Początkowo ich objętość trochę mnie przerażała, ale wkrótce się okazało, ze niepotrzebnie. Zadania są dobrze przygotowane i rozpisane, a przy tym jest w nich, trochę na marginesie, sporo dobrych porad odnośnie samego egzaminu np. jak dysponować czasem etc. Gdy już człowiek się w te zadania wgryzł, a przy tym miał odnośnik w postaci rozwiązań Marcina, poszło już z górki. Opracowania dotyczące III etapu również oceniam pozytywnie, udało się za pierwszym razem, chociaż był to najtrudniejszy III etap od lat, sądząc po statystyce zdających. Szczerze polecam."
  Marcin Różowski, młodszy analityk Analizy Online S.A., MPW nr 2381, DI nr 415
 • "Serdecznie polecam materiały Marcina Reszki do nauki na Doradcę Inwestycyjnego. Wiedza podana w bardzo przyswajalny i przystępny sposób. Nie mniej cenne są konsultacje i indywidualne podejście do kursantów. Marcin jest osobą rzetelną i kompetentną, która widać, że robi to co lubi i wkłada w to wysiłek. Marcin jeszcze raz dzięki za Twoją pomoc, bez Ciebie nie poszło by tak gładko w zdobyciu licencji Doradcy Inwestycyjnego w pół roku..." Przemysław Bełzak,  Doradca Inwestycyjny nr 462
 • "Korzystałem z pomocy Marcina i przygotowanych przez niego materiałów do II i III etapu egzaminu na DI, dzięki czemu nauka była dużo łatwiejsza, a i samo zdanie obu etapów odbyło się bardzo sprawnie." Radosław Piotrowski,  Doradca Inwestycyjny nr 454
 • "Przygotowując się do egzaminu korzystałem z opracowań p. Marcina i jestem pewien, że właśnie dzięki temu udało mi się zaliczyć wszystkie etapy. Z czystym sumieniem polecam p. Marcina jako osobę przygotowującą do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego." Piotr Cegielski, Doradca Inwestycyjny nr 449
 • "Zakup materiałów przygotowujących do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego od Marcina wydawał mi się od początku jedynym sensowym wyjściem. Przysłane materiały w 100% odpowiadały opisowi w ofercie. Bardzo przydały mi się w nauce do egzaminu i pomogły mi zaoszczędzić przynajmniej połowę czasu potrzebnego do nauki w przypadku ich braku. Wszystkie rozwiązania zostały szczegółowo opisane. Kontakt mailowy z Marcinem był bardzo sprawny, przyjacielski oraz pomocny i przekroczył wręcz moje oczekiwania. Zawsze można było na niego liczyć zarówno przy odpowiedziach na pytania, a także na pomoc w pisaniu odwołania. Udziela również wiele praktycznych wskazówek. Bardzo polecam i gdybym miał zdawać drugi raz ten egzamin, to nie wyobrażam sobie innej pomocy niż właśnie materiały od Marcina." Marek Straszak, Doradca Inwestycyjny nr 469
 • „Panie Marcinie, zdając pomyślnie końcowy egzamin na doradcę inwestycyjnego, wypada podziękować mi za Pana wkład w ten mój sukces, bo tak to traktuję. Bez materiałów, które otrzymałem od Pana pewnie też byłby on możliwy ale nie na pewno a w każdym razie nie wiadomo kiedy, a tak już „dzisiaj” jestem u celu. Jako samouk z prowincjonalnego miasteczka miałem kłopoty z dostępem do niektórych pozycji fachowej literatury, którą to lukę, jak widac na moim przykładzie, skutecznie wypełniłem dzięki Pana pomocy. Nieoceniona była też możliwośc kontaktu emaillowego „w razie czego”. Jedyne czego mogę żałowac, ale tylko nieco, wszak wszystko zakończyło się pomyślnie, to tego, że pracowałem na starej wersji Pana opracowania. Nowo wytworzona, której fragment otrzymałem od Pana jest jeszcze lepsza od tej  „dobrej” z której ja korzystałem.”   Zbigniew Woronin, Doradca Inwestycyjny nr 470
 • "W trakcie przygotowań do egzaminu na doradcę inwestycyjnego korzystałem z materiałów Pana Marcina Reszki. Materiały te w sposób całkowicie profesjonalny, kompleksowy i wyczerpujący pozwalają przygotować się do tego trudnego egzaminu. Ponadto w trakcie przygotowań można liczyć na pomoc Pana Marcina który bardzo szybko odpowiada na każde pytanie." Doradca Inwestycyjny, nr licencji 4xx (prosił o anonimowość)
 • "Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Marcinem. Przygotowane przez niego materiały wraz z czytelnym opisem stanowiły bardzo istotne wsparcie w całym procesie uzyskiwania licencji Doradcy Inwestycyjnego. Szybka reakcja na zapytania odnośnie rozwiania pewnych wątpliwości to kolejny argument przemawiający za współpracą z Marcinem. Z perspektywy czasu uważam, że pieniądze zainwestowane w materiały i pomoc Marcina przyniosły mi jedną z większych stóp zwrotu ..." Krzysztof Boryczko, Doradca Inwestycyjny nr 445
 • "Chciałem serdecznie podziękować Marcinowi za współprace. Materiały przygotowane przez Marcina w znaczy sposób usprawniły moją naukę i zaoszczędziły sporo czasu. Zawsze mogłem liczyć również na fachową odpowiedź w razie wątpliwych pytań. Materiały przygotowane przez Marcina okazały się niezwykle pomocne podczas przygotowań do każdego z 3 etapów. Śmiało polecam  wszystkim, którzy przygotowują się do egzaminów. Wielkie dzięki Marcin!" Maciej Senderek, Doradca Inwestycyjny nr 459
 
 
 
Aktualności
14.06.21Dołącz do projektu intensywnych przygotowań i Zdaj I etap w marcu 2022!

Zapraszam do skorzystania z kolejnej edycji projektu intensywnych przygotowań do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Cel: zdanie I etapu w marcu 2022 roku.  Teraz jest najlepszy czas na rozpoczęcie spokojnego i systematycznego przygotowania.

Do końca lipca darmowe przystąpienie do projektu!

Zostało jedno miejsce w przygotowaniach na egzamin planowany w październiku 2021. Polecane już tylko dla osób, które posiadają wstepną wiedzę (np. maklerzy) lub mogą przeznaczyć dużo czasu na naukę.

 

zobacz więcej
27.05.21Dołącz do projektu intensywnych przygotowań i Zdaj I etap w październiku 2021!

Zapraszam do skorzystania z kolejnej edycji projektu intensywnych przygotowań do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Cel: zdanie I etapu w październiku 2021 roku.  Teraz jest najlepszy czas na rozpoczęcie spokojnych przygotowań! Zostało 1 wolne miejsce.

Jest to ostatnia darmowa edycja projektu dla moich klientów. Zabiera mi to dużo czasu i kolejne już będą dodatkowo płatne.

 

 

zobacz więcej
19.05.20Referencje
Otrzymałem kolejne referencje od osób, które zdobyły licencję doradcy inwestycyjego po skorzystaniu z mojego kursu. Wszystkie referencje przeczytasz tutaj. REFERENCJE
zobacz więcej

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2012 “STUDIO H ”. ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN