Szczegółowe rozwiązania zadań z archiwalnych egzaminów I etapu na Doradcę Inwestycyjnego

W ramach tego pakietu oferuję 20 ostatnich egzaminów I etapu wraz ze szczegółowymi rozwiązaniami w formie papierowej - począwszy od roku 2001 do ostatniego I etapu. Rozwiązania obejmują zadania obliczeniowe, finansowe i ekonomię. Przygotowane są z najwyższą starannością, przez licencjonowanego Doradcę Inwestycyjnego (trener Marcin Reszka), który otrzymał na I etapie jedną z największych ilości punktów w historii egzaminu. W zadaniach wskazane są wzory, sposób rozwiązania, tam gdzie można pokazane jest najszybsze rozwiązanie na kalkulatorze finansowym dopuszczonym do egzaminu, opisane są także rzeczy na które trzeba zwrócić szczególną uwagę, aby nie popełnić błędu i nie dać się wprowadzić w błąd. W trudniejszych przykładach, obok rozwiązania, dodane są opisy z teorią i rysunki.
Dodatkowo do pakietu dodane są laminowane wzory i tablice statystyczne.

Rozwiązania udostępniane są w formie papierowej - wydruki bardzo dobrej jakości wpięte w segregator.

Obecna cena to tylko 449 zł. Koszty wysyłki wliczone. Płatność przy odbiorze.

Osoby, które po zakupieniu powyższego pakietu w przyszłości (do 12 miesięcy) zdecydują się na zakup Superpakietu DI I, II i III etap otrzymają 250 zł zniżki na Superpakiet.

Próbka rozwiązań testów I etapu.pdf

ZamawiamChcę wiedzieć więcej o ofercie

Powyższy pakiet szkoleniowe jest oznaczony imiennie i przeznaczony dla jednej osoby. Nieprzestrzeganie praw autorskich będzie ścigane zgodnie z przepisami prawa.

Zapraszam także do zapoznania się z bardziej kompleksowymi ofertami dotyczącymi przygotowań do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego:

Pakiet szkoleniowy do I etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego

Pakiet szkoleniowy do II i III etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego

Superpakiet - przygotowanie do I, II i III etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego

Sprawdź referencje i przekonaj się o skuteczności naszych pakietów.

Słowa kluczowe: doradca inwestycyjny, doradca inwestycyjny egzamin, doradca inwestycyjny kurs, kurs doradczy, kurs na doradcę inwestycyjnego, licencja doradcy inwestycyjnego, doradca inwestycyjny forum, doradca inwestycyjny szkolenie, rada nadzorcza, rada nadzorcza kurs, rada nadzorcza egzamin

01.09.17Rekomendacje
Otrzymałem nowe referencje za wsparcie przy przygotowaniu do egzaminu na doradcę inwestycyjnego: http://reszka.edu.pl/referencje.html
24.08.17Termin I etapu
Pierwszy etap najbliższego egzaminu na doradcę inwestycyjnego odbędzie się w dniu 29 października 2017 r.
14.07.17Wyniki II etap
Podano oficjalne wyniki ostatniego II etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Zdało 18 osób. W tym co najmniej 9 osób z mojej "Kuźni talentów". Gratuluję! Dwójce ode mnie uznano odwołanie.