Szczegółowe rozwiązania zadań z archiwalnych egzaminów I etapu na Doradcę Inwestycyjnego

W ramach tego pakietu oferuję 22 ostatnie egzaminy I etapu wraz ze szczegółowymi rozwiązaniami w formie papierowej. Rozwiązania obejmują zadania obliczeniowe, finansowe i ekonomię. Przygotowane są z najwyższą starannością, przez licencjonowanego Doradcę Inwestycyjnego (trener Marcin Reszka), który otrzymał na I etapie jedną z największych ilości punktów w historii egzaminu. W zadaniach wskazane są wzory, sposób rozwiązania, tam gdzie można pokazane jest najszybsze rozwiązanie na kalkulatorze finansowym dopuszczonym do egzaminu, opisane są także rzeczy na które trzeba zwrócić szczególną uwagę, aby nie popełnić błędu i nie dać się wprowadzić w błąd. W trudniejszych przykładach, obok rozwiązania, dodane są opisy z teorią i rysunki.
Dodatkowo do pakietu dodane są laminowane wzory i tablice statystyczne.

Rozwiązania udostępniane są w formie papierowej - wydruki bardzo dobrej jakości wpięte w segregator.

Obecna cena to tylko 449 zł. Koszty wysyłki wliczone. Płatność przy odbiorze.

Osoby, które po zakupieniu powyższego pakietu w przyszłości (do 12 miesięcy) zdecydują się na zakup Superpakietu DI I, II i III etap otrzymają 250 zł zniżki na Superpakiet.

Próbka rozwiązań testów I etapu.pdf

ZamawiamChcę wiedzieć więcej o ofercie

Powyższy pakiet szkoleniowe jest oznaczony imiennie i przeznaczony dla jednej osoby. Nieprzestrzeganie praw autorskich będzie ścigane zgodnie z przepisami prawa.

Zapraszam także do zapoznania się z bardziej kompleksowymi ofertami dotyczącymi przygotowań do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego:

Pakiet szkoleniowy do I etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego

Pakiet szkoleniowy do II i III etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego

Superpakiet - przygotowanie do I, II i III etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego

Sprawdź referencje i przekonaj się o skuteczności naszych pakietów.

Słowa kluczowe: doradca inwestycyjny, doradca inwestycyjny egzamin, doradca inwestycyjny kurs, kurs doradczy, kurs na doradcę inwestycyjnego, licencja doradcy inwestycyjnego, doradca inwestycyjny forum, doradca inwestycyjny szkolenie, rada nadzorcza, rada nadzorcza kurs, rada nadzorcza egzamin

30.04.19Dołącz do projektu intensywnych przygotowań i Zdaj I etap w październiku 2019!

Ostatnie dni na przyłączenie się do projektu! Zapraszam do skorzystania z kolejnej edycji projektu intensywnych przygotowań do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Cel: zdanie I etapu w październiku 2019 roku.

09.04.19Nowe referencje
Otrzymałem nowe referencje od osób, które zdały ostatni III etap egzaminu na Doradcę Inwestcyyjnego. Dziękuję! http://reszka.edu.pl/referencje.html
31.03.19Kolejni moi klienci zdobyli licencję Doradcy Inwestycyjnego!

Podano wyniki ostatniego III etapu (luty 2019). Zdały 23 osoby, w tym 13 moich klientów.  Już 153 Doradców Inwestycyjnych pochodzi z mojej „kuźni talentów”!