Próbne testy - I etap egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego

W ramach tego pakietu otrzymujesz 6 autorskich testów próbnych wraz z szczegółowymi rozwiązaniami, kluczem odpowiedzi i formularzem do nanoszenia odpowiedzi. Dodatkowo wysyłam zestaw laminowanych wzorów przydatnych w przygotowaniu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego, a także laminowane tablice statystyczne.
Testy próbne przygotowane zostały z najwyższą starannością, poziom trudności jest bardzo przybliżony do poziomu trudności faktycznego egzaminu, a wykorzystane zadania są unikalne.
Przeprowadzenie symulacji egzaminu z wykorzystaniem oferowanych testów próbnych to doskonały sposób na sprawdzenie sił przed prawdziwym egzaminem, ewentualne poznanie swoich słabych stron i uzupełnienie wiedzy.
Wszystko to zostało przygotowane przez licencjonowanego Doradcę Inwestycyjnego (trener), który otrzymał na I etapie jedną z największych ilości punktów w historii egzaminu.

Obecna cena to tylko 139 zł. Koszty wysyłki wliczone. Możliwość  zapłaty przelewem bądź przy odbiorze.

Pełnym pakiet szkoleniowy do I etapu zawiera w sobie testy próbne.

ZamawiamChcę wiedzieć więcej o ofercie

Powyższy pakiet szkoleniowe jest oznaczony imiennie i przeznaczony dla jednej osoby. Nieprzestrzeganie praw autorskich będzie ścigane zgodnie z przepisami prawa.

Zapraszam także do zapoznania się z bardziej kompleksowymi ofertami dotyczącymi przygotowań do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego:

Pakiet szkoleniowy do I etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego

Pakiet szkoleniowy do II i III etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego

Superpakiet - przygotowanie do I, II i III etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego

Szczegółowe rozwiązania zadań I etapu od roku 2001

Sprawdź referencje i przekonaj się o skuteczności naszych pakietów.

Słowa kluczowe: doradca inwestycyjny, doradca inwestycyjny egzamin, doradca inwestycyjny kurs, kurs doradczy, kurs na doradcę inwestycyjnego, licencja doradcy inwestycyjnego, doradca inwestycyjny forum, doradca inwestycyjny szkolenie, rada nadzorcza, rada nadzorcza kurs, rada nadzorcza egzamin

16.11.17Zdaj I etap w październiku 2018!
Zapraszam do skorzystania z kolejnej edycji projektu intensywnych przygotowań do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Cel: zdanie I etapu w październiku 2018 roku. Optymalny czas dla osób, które nie miały kontaktu z tematyką egzaminu bądź pracują i nie mogą poświęcić dużo czasu na naukę. Kliknij "zobacz więcej"...
01.11.17Omawiamy ostatni I etap
Na forum GoldenLine omawiamy ostatni I etap. Zapraszam zainteresowanych.
01.09.17Rekomendacje
Otrzymałem nowe referencje za wsparcie przy przygotowaniu do egzaminu na doradcę inwestycyjnego: http://reszka.edu.pl/referencje.html