Pakiet szkoleniowy przygotowujący do sprawdzianu umiejętności pozwalającego zdobyć licencję doradcy inwestycyjnego osobom z licencją CFA® będzie dostepny już od 12 grudnia 2016 roku.

Cena pakietu wyniesie 299 zł.

Właścicielem znaku towarowego CFA jest CFA Institute

14.07.17Wyniki II etap
Podano oficjalne wyniki ostatniego II etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Zdało 18 osób. W tym co najmniej 9 osób z mojej "Kuźni talentów". Gratuluję! Dwójce ode mnie uznano odwołanie.
01.06.17Nowa edycja projektu - przygotowanie do egzaminów na doradcę inwestycyjnego - marzec 2018

Zapraszam do skorzystania z kolejnej edycji projektu intensywnych przygotowań do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Cel: zdanie I etapu w marcu 2018 roku. Optymalny czas dla osób, które nie miały kontaktu z tematyką egzaminu bądź pracują i nie mogą poświęcić dużo czasu na naukę. Kliknij "zobacz więcej"...

29.05.17DI czy CFA?

Doradca inwestycyjny czy CFA - który certyfikat jest lepszą przepustką do sukcesu na rynku finansowym? http://okiemmaklera.com/doradca-inwestycyjny-cfa/