Pakiet szkoleniowy przygotowujący do sprawdzianu umiejętności pozwalającego zdobyć licencję doradcy inwestycyjnego osobom z licencją CFA® będzie dostepny już od 12 grudnia 2016 roku.

Cena pakietu wyniesie 299 zł.

Właścicielem znaku towarowego CFA jest CFA Institute

26.10.18Omawiamy ostatni I etap
Na forum na goldenline omawiamy ostatni I etap egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Zapraszam.
13.09.18Dołącz do projektu intensywnych przygotowań i Zdaj I etap marcu 2019!
Zapraszam do skorzystania z kolejnej edycji skutecznego projektu intensywnych przygotowań do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Cel: zdanie I etapu w marcu 2019 roku.  Kliknij "zobacz więcej"...
12.09.18139 licencji Doradcy Inwestycyjnego

Podano oficjalne wyniki sierpniowego III etapu. Zdało 17 osób, w tym aż 10 moich klientów. Podsumowanie działalności: dotychczas 139 osób, które skorzystały z mojej oferty zdobyło licencję Doradcy Inwestycyjnego! Otrzymałem także kolejne referencje.