15.01.16

Projekt intensywnej nauki - I etap październik 2016

Zapraszam do przyłączenie się do projektu, którego celem jest zdanie I etapu egzaminu na doradcę inwestycyjnego w październiku 2016. Kliknij "zobacz więcej"...

5 miesięcy temu wystartowałem z projektem beta, który polega na intensywnej nauce do marcowego I etapu egzaminu na Doradę Inwestycyjnego.  Pomysł się sprawdza i zmobilizował wiele osób do działania.

Postanowiłem kontynuować projekt i  przyjmuję zapisy na intensywne przygotowania do egzaminu I etapu, który odbędzie się w październiku 2016. Po raz ostatni dołączenie do projektu nie wymaga dopłaty i jest bezpłatne dla osób, które skorzystają z mojego pakietu szkoleniowego, bądź skorzystały w ciągu ostatniego roku, ale z różnych przyczyn nie podjęły jeszcze konkretnej nauki.

Projekt wystartował w lutym 2016. Osoby, które przyłączą się do końca kwietnia są w stanie nadrobić.

Dla kogo? Dla osób, które w najbliższym czasie nabędą pakiet szkoleniowy do egzaminu na doradcę inwestycyjnego, bądź nabyły pakiet w ciągu ostatnich 12 miesięcy, ale jeszcze nie zaczęły konkretnej nauki.

Projekt polega na bardzo szczegółowym rozplanowaniu nauki i podzielenie jej na kilkanaście części wraz z podaniem terminów do przerobienia. W podanych dniach będzie sprawdzana wiedza poprzez przysłanie zadań do samodzielnego rozwiązania. Ma to na celu zwiększenie kontroli i samodyscypliny. Dla osób przystępujących do projektu zostało także stworzone specjalne forum dyskusyjne.

Zgłoszenia na maila marcin@reszka.edu.pl.

Pozdrawiam,
Marcin Reszka
Doradca Inwestycyjny nr 335

01.09.17Rekomendacje
Otrzymałem nowe referencje za wsparcie przy przygotowaniu do egzaminu na doradcę inwestycyjnego: http://reszka.edu.pl/referencje.html
24.08.17Termin I etapu
Pierwszy etap najbliższego egzaminu na doradcę inwestycyjnego odbędzie się w dniu 29 października 2017 r.
14.07.17Wyniki II etap
Podano oficjalne wyniki ostatniego II etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Zdało 18 osób. W tym co najmniej 9 osób z mojej "Kuźni talentów". Gratuluję! Dwójce ode mnie uznano odwołanie.