23.08.15

Nowości w pakiecie szkoleniowym do I etapu - streszczenia najważniejszych ustaw i rozporządzeń

Do pakietu przygotowującego do I etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego dodałem autorskie streszczenia ustaw i rozporządzeń, z których jest najwięcej pytań na egzaminie. Zdecydowanie ułatwi to przygotowanie do części prawnej. Streszczenia są w wersji papierowej. Cena pakietu pozostaje bez zmian. Bezpłatna aktualizacja dla osób, które nabyły pakiet szkoleniowy w ciągu ostatnich dwóch lat.
16.11.17Zdaj I etap w październiku 2018!
Zapraszam do skorzystania z kolejnej edycji projektu intensywnych przygotowań do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Cel: zdanie I etapu w październiku 2018 roku. Optymalny czas dla osób, które nie miały kontaktu z tematyką egzaminu bądź pracują i nie mogą poświęcić dużo czasu na naukę. Kliknij "zobacz więcej"...
01.11.17Omawiamy ostatni I etap
Na forum GoldenLine omawiamy ostatni I etap. Zapraszam zainteresowanych.
01.09.17Rekomendacje
Otrzymałem nowe referencje za wsparcie przy przygotowaniu do egzaminu na doradcę inwestycyjnego: http://reszka.edu.pl/referencje.html