23.08.15

Nowości w pakiecie szkoleniowym do I etapu - streszczenia najważniejszych ustaw i rozporządzeń

Do pakietu przygotowującego do I etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego dodałem autorskie streszczenia ustaw i rozporządzeń, z których jest najwięcej pytań na egzaminie. Zdecydowanie ułatwi to przygotowanie do części prawnej. Streszczenia są w wersji papierowej. Cena pakietu pozostaje bez zmian. Bezpłatna aktualizacja dla osób, które nabyły pakiet szkoleniowy w ciągu ostatnich dwóch lat.
30.04.19Dołącz do projektu intensywnych przygotowań i Zdaj I etap w październiku 2019!

Ostatnie dni na przyłączenie się do projektu! Zapraszam do skorzystania z kolejnej edycji projektu intensywnych przygotowań do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Cel: zdanie I etapu w październiku 2019 roku.

09.04.19Nowe referencje
Otrzymałem nowe referencje od osób, które zdały ostatni III etap egzaminu na Doradcę Inwestcyyjnego. Dziękuję! http://reszka.edu.pl/referencje.html
31.03.19Kolejni moi klienci zdobyli licencję Doradcy Inwestycyjnego!

Podano wyniki ostatniego III etapu (luty 2019). Zdały 23 osoby, w tym 13 moich klientów.  Już 153 Doradców Inwestycyjnych pochodzi z mojej „kuźni talentów”!