23.08.15

Nowości w pakiecie szkoleniowym do I etapu - streszczenia najważniejszych ustaw i rozporządzeń

Do pakietu przygotowującego do I etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego dodałem autorskie streszczenia ustaw i rozporządzeń, z których jest najwięcej pytań na egzaminie. Zdecydowanie ułatwi to przygotowanie do części prawnej. Streszczenia są w wersji papierowej. Cena pakietu pozostaje bez zmian. Bezpłatna aktualizacja dla osób, które nabyły pakiet szkoleniowy w ciągu ostatnich dwóch lat.
01.09.17Rekomendacje
Otrzymałem nowe referencje za wsparcie przy przygotowaniu do egzaminu na doradcę inwestycyjnego: http://reszka.edu.pl/referencje.html
24.08.17Termin I etapu
Pierwszy etap najbliższego egzaminu na doradcę inwestycyjnego odbędzie się w dniu 29 października 2017 r.
14.07.17Wyniki II etap
Podano oficjalne wyniki ostatniego II etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Zdało 18 osób. W tym co najmniej 9 osób z mojej "Kuźni talentów". Gratuluję! Dwójce ode mnie uznano odwołanie.