23.08.15

Nowości w pakiecie szkoleniowym do I etapu - streszczenia najważniejszych ustaw i rozporządzeń

Do pakietu przygotowującego do I etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego dodałem autorskie streszczenia ustaw i rozporządzeń, z których jest najwięcej pytań na egzaminie. Zdecydowanie ułatwi to przygotowanie do części prawnej. Streszczenia są w wersji papierowej. Cena pakietu pozostaje bez zmian. Bezpłatna aktualizacja dla osób, które nabyły pakiet szkoleniowy w ciągu ostatnich dwóch lat.
27.01.19Dołącz do projektu intensywnych przygotowań i Zdaj I etap w październiku 2019!

Zapraszam do skorzystania z kolejnej edycji projektu intensywnych przygotowań do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Cel: zdanie I etapu w październiku 2019 roku.

26.10.18Omawiamy ostatni I etap
Na forum na goldenline omawiamy ostatni I etap egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Zapraszam.
13.09.18Dołącz do projektu intensywnych przygotowań i Zdaj I etap marcu 2019!
Zapraszam do skorzystania z kolejnej edycji skutecznego projektu intensywnych przygotowań do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Cel: zdanie I etapu w marcu 2019 roku.  Kliknij "zobacz więcej"...