SERWIS EDUKACYJNY
DLA PRZYSZŁYCH DORADCÓW INWESTYCYJNYCH
18.08.14

Referencje od nowych Doradców Inwestycyjnych


Otrzymałem kolejne referencje za pomoc w przygotowaniu do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Dziękuję za miłe słowa ! Kliknij zobacz więcej i przeczytaj referencje.

"Zakupione materiały od Marcina okazały się bardzo pomocne w przygotowaniu do egzaminu na doradcę i pomogły zdać mi wszystkie etapy egzaminu za pierwszym razem. To jest dokładnie to czego szukałem. Bardzo podoba mi się pomysł bazy pytań z I etapu ,,wbity” do programu full recall, który możemy sobie za darmo zainstalować na iphone’a czy i-pada. Bardzo pomaga w pilnowaniu systematyczności i wyrobieniu automatyzmów, które przydają się później także na 2 i 3 etapie. Siłą oferty na drugi etap jest też duża baza zadań dodatkowych, która okazała się kluczowa w zdaniu 2 etapu. Super kontakt, bardzo dużo pożytecznych wskazówek (pomysł z teczkami na drugi etap świetny!), pełen profesjonalizm, bardzo polecam!" Bartosz Dębowski, zdał wszystkie trzy etapy za pierwszym podejściem i w pierwszych terminach, oczekuje na przyznanie numeru licencji Doradcy Inwestycyjnego

"Miałem przyjemność współpracować  z Panem Marcinem podczas przygotowania do wszystkich trzech etapów egzaminu. Zarówno profesjonalnie i niezwykle „celnie” przygotowane materiały jak i pomoc za pośrednictwem poczty elektronicznej polegająca na bieżącym wyjaśnianiu napotkanych trudności, pozwoliła mi zaoszczędzić ogromną ilość czasu oraz lepiej zrozumieć wiele różnych zagadnień. Serdecznie polecam." Doradca Inwestycyjny Krzysztof Orliński, oczekuje na przyznanie numeru licencji.

"Z czystym sumieniem mogę polecić materiały przygotowane przez Marcina! Korzystałem z pakietu przygotowującego do II i III etapu DI i nie żałuję swojego wyboru, ponieważ długo zajęłoby mi samodzielne dochodzenie do właściwego sposobu rozwiązania a tak miałem wszystko dokładnie opisane. Przydatne były również wskazówki techniczne co do przebiegu egzaminu. Wszystko w atrakcyjnej cenie, biorąc pod uwagę ilość zaoszczędzonego czasu dzięki materiałom." Doradca Inwestycyjny Dariusz Sobolewski, oczekuje na przyznanie numeru licencji.

Aktualności
30.04.19Dołącz do projektu intensywnych przygotowań i Zdaj I etap w październiku 2019!

Ostatnie dni na przyłączenie się do projektu! Zapraszam do skorzystania z kolejnej edycji projektu intensywnych przygotowań do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Cel: zdanie I etapu w październiku 2019 roku.

zobacz więcej
09.04.19Nowe referencje
Otrzymałem nowe referencje od osób, które zdały ostatni III etap egzaminu na Doradcę Inwestcyyjnego. Dziękuję! http://reszka.edu.pl/referencje.html
zobacz więcej
31.03.19Kolejni moi klienci zdobyli licencję Doradcy Inwestycyjnego!

Podano wyniki ostatniego III etapu (luty 2019). Zdały 23 osoby, w tym 13 moich klientów.  Już 153 Doradców Inwestycyjnych pochodzi z mojej „kuźni talentów”!

zobacz więcej

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2012 “STUDIO H ”. ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN