SERWIS EDUKACYJNY
DLA PRZYSZŁYCH DORADCÓW INWESTYCYJNYCH
12.08.22

Dołącz do projektu intensywnych przygotowań i Zdaj I etap w marcu 2023!


Zapraszam do skorzystania z kolejnej edycji projektu intensywnych przygotowań do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Cel: zdanie I etapu w marcu 2023 roku.  Teraz jest najlepszy czas na rozpoczęcie spokojnego i systematycznego przygotowania.

Zostało 1 wolne miejsce.

 

Zapraszam do skorzystania z kolejnej edycji projektu intensywnych przygotowań do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Cel: zdanie I etapu w marcu 2023 roku.

Sposób nauki jest sprawdzony i zmobilizował wiele osób do działania. Ponad 96% osób, które przeszły przez projekt „marzec 2019” zdały I etap w pierwszym podejściu.

Projekt polega na bardzo szczegółowym rozplanowaniu nauki. Materiał szkoleniowych jest podzielony na kilkanaście części wraz z terminami do przerobienia każdej z tych części. W podanych dniach jest sprawdzana wiedza poprzez przysłanie zadań do samodzielnego rozwiązania, a następnie omówienie przeze mnie rozwiązań. Ma to na celu zwiększenie kontroli, samodyscypliny oraz uzyskania odpowiedzi zwrotnej czy dany dział został przerobiony w dostatecznym stopniu i można przejść do kolejnego działu. Dla osób przystępujących do projektu jest także specjalne forum dyskusyjne.

Spokojna, systematyczna nauka. Polecam dla osób pracujących/uczących się - tych wszystkich, którzy nie mogą poświęcić całego dnia na naukę.

Orientacyjnie trzeba przygotować 1-1,5 godziny dziennie przez 5 dni w tygodniu.

Koncepcja nauki uwzględnia także przygotowanie do II etapu jeszcze przed podejściem do  I etapu, co umożliwia zdanie wszystkich trzech etapów za pierwszym razem.

Dla osób, które zakupią Superpakiet (I, II i III etap - cena 1699 zł) przystąpienie do projektu jest bezpłatne. Dla osób, które zdecydują się na zakup pakietu do I etapu (cena 1198 zł) przystąpienie do projektu wymaga dodatkowej opłaty – 129 zł.

Ilość miejsc ograniczona. 

Egzamin organizuje i licencje wydaje Komisja Nadzoru Finansowego.

Zgłoszenia na maila marcin@reszka.edu.pl

Zobacz referencje, które otrzymałem od osób, które zdobyły licencję Doradcy Inwestycyjnego po skorzytaniu z mojego wsparcia: REFERENCJE


Pozdrawiam,
Marcin Reszka
Doradca Inwestycyjny nr 335

Aktualności
12.08.22Dołącz do projektu intensywnych przygotowań i Zdaj I etap w marcu 2023!

Zapraszam do skorzystania z kolejnej edycji projektu intensywnych przygotowań do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Cel: zdanie I etapu w marcu 2023 roku.  Teraz jest najlepszy czas na rozpoczęcie spokojnego i systematycznego przygotowania.

Zostało 1 wolne miejsce.

 

zobacz więcej
01.08.22Ostatnie chwile promocyjnych cen
Od 1 września 2022 roku ceny pakietów szkoleniowych wzrosną o 10%.
zobacz więcej
25.05.22Wielki sukces naszych kursantów!
Podano oficjalne wyniki ostatniego egzaminu. I etap egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego marzec 2022 zdało 12 osób. Wśród tych osób jest aż 10 naszych kursantów. Wszystkim serdecznie gratulujemy!
zobacz więcej

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2012 “STUDIO H ”. ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN