12.03.18

Podano wyniki III etapu

Według wstępnych wyników ostatni III etap egzaminu na doradcę inwestycyjnego zdało 10 osób. Wśród tych 10 osób, które zdobyły licencję doradcy inwestycyjnego były 4 osoby, które przygotowywały się z mojego pakietu szkoleniowego.
Jeden z tych szczęśliwców - Michał Szczepaniak wystawił mi już referencje. Wszystkie etapy zdane w pierwszym podejściu! Gratuluję!
  • „Polecam wszystkim materiały szkoleniowe przygotowane przez Marcina  Reszkę. Do nauki podchodziłem z pewnym zapleczem wiadomości ze studiów,  jednak to właśnie dokładnie opracowane zagadnienia okazały się  katalizatorem, który usystematyzował moją wiedzę i zwrócił uwagę, na czym należy się skupić. Mówi się, że drugi etap egzaminu jest najtrudniejszy - to prawda, ale przygotowane opracowania spełniają bardzo ważną rolę, którą jest przygotowanie psychiczne. Dzięki możliwości obserwowania rozwiązań krok po kroku, z czasem można zdać sobie sprawę, że egzamin jest jak najbardziej rozwiązywalny, a takie poczucie daje naprawdę dużo. Na pochwałę zasługuje również bardzo dobry kontakt z autorem i jego pomoc w każdej sytuacji.

Jestem bardzo zadowolony, że prawie rok temu zdecydowałem się na tą kompleksową ofertę.”

Michał Szczepanik, zdane wszystkie trzy etapy egzaminu w pierwszych podejściach, oczekuje na przyznanie numeru licencji Doradcy Inwestycyjnego

09.04.19Dołącz do projektu intensywnych przygotowań i Zdaj I etap w październiku 2019!

Zapraszam do skorzystania z kolejnej edycji projektu intensywnych przygotowań do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Cel: zdanie I etapu w październiku 2019 roku.

09.04.19Nowe referencje
Otrzymałem nowe referencje od osób, które zdały ostatni III etap egzaminu na Doradcę Inwestcyyjnego. Dziękuję! http://reszka.edu.pl/referencje.html
31.03.19Kolejni moi klienci zdobyli licencję Doradcy Inwestycyjnego!

Podano wyniki ostatniego III etapu (luty 2019). Zdały 23 osoby, w tym 13 moich klientów.  Już 153 Doradców Inwestycyjnych pochodzi z mojej „kuźni talentów”!