12.03.18

Podano wyniki III etapu

Według wstępnych wyników ostatni III etap egzaminu na doradcę inwestycyjnego zdało 10 osób. Wśród tych 10 osób, które zdobyły licencję doradcy inwestycyjnego były 4 osoby, które przygotowywały się z mojego pakietu szkoleniowego.
Jeden z tych szczęśliwców - Michał Szczepaniak wystawił mi już referencje. Wszystkie etapy zdane w pierwszym podejściu! Gratuluję!
  • „Polecam wszystkim materiały szkoleniowe przygotowane przez Marcina  Reszkę. Do nauki podchodziłem z pewnym zapleczem wiadomości ze studiów,  jednak to właśnie dokładnie opracowane zagadnienia okazały się  katalizatorem, który usystematyzował moją wiedzę i zwrócił uwagę, na czym należy się skupić. Mówi się, że drugi etap egzaminu jest najtrudniejszy - to prawda, ale przygotowane opracowania spełniają bardzo ważną rolę, którą jest przygotowanie psychiczne. Dzięki możliwości obserwowania rozwiązań krok po kroku, z czasem można zdać sobie sprawę, że egzamin jest jak najbardziej rozwiązywalny, a takie poczucie daje naprawdę dużo. Na pochwałę zasługuje również bardzo dobry kontakt z autorem i jego pomoc w każdej sytuacji.

Jestem bardzo zadowolony, że prawie rok temu zdecydowałem się na tą kompleksową ofertę.”

Michał Szczepanik, zdane wszystkie trzy etapy egzaminu w pierwszych podejściach, oczekuje na przyznanie numeru licencji Doradcy Inwestycyjnego

14.07.18Zdaj I etap w październiku 2018 lub marcu 2019!
Zapraszam do skorzystania z kolejnej edycji skutecznego projektu intensywnych przygotowań do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Cel: zdanie I etapu w marcu 2019 roku. Jest jeszcze możliwość dołączenia do bardzo intensywnych przygotowań na październik 2018.  Kliknij "zobacz więcej"...
08.06.18Aktualizacja-rozwiązania I etap marzec 2018
Aktualizacja - szczegółowe rozwiązania ostatniego I etapu na doradcę inwestycyjnego. Bezpłatne dla osób, które w ostatnich dwóch latach skorzystały z mojej oferty. Zainteresowanych proszę o na maila marcin@reszka.edu.pl.

26.03.18Omawiamy I etap z 25 marca 2018
Na forum GL omawiamy ostatni I etap egzaminu na doradcę inwestycyjnego: https://www.goldenline.pl/grupy/Gielda_i_inwestycje/doradca-inwestycyjny-egzamin-z-reszka-edu-pl/