24.01.17

Aktualizacja pakietu szkoleniowego

Szczegółowe rozwiązania ostatniego II etapu gotowe. Zgłoszenia  na marcin@reszka.edu.pl. Bezpłatne dla osób, które nabyły w ciągu ostatnich dwóch lat pakiet szkoleniowy do II i III etapu, bądź do I, II i III etap.
14.07.18Zdaj I etap w październiku 2018 lub marcu 2019!
Zapraszam do skorzystania z kolejnej edycji skutecznego projektu intensywnych przygotowań do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Cel: zdanie I etapu w marcu 2019 roku. Jest jeszcze możliwość dołączenia do bardzo intensywnych przygotowań na październik 2018.  Kliknij "zobacz więcej"...
08.06.18Aktualizacja-rozwiązania I etap marzec 2018
Aktualizacja - szczegółowe rozwiązania ostatniego I etapu na doradcę inwestycyjnego. Bezpłatne dla osób, które w ostatnich dwóch latach skorzystały z mojej oferty. Zainteresowanych proszę o na maila marcin@reszka.edu.pl.

26.03.18Omawiamy I etap z 25 marca 2018
Na forum GL omawiamy ostatni I etap egzaminu na doradcę inwestycyjnego: https://www.goldenline.pl/grupy/Gielda_i_inwestycje/doradca-inwestycyjny-egzamin-z-reszka-edu-pl/