24.01.17

Aktualizacja pakietu szkoleniowego

Szczegółowe rozwiązania ostatniego II etapu gotowe. Zgłoszenia  na marcin@reszka.edu.pl. Bezpłatne dla osób, które nabyły w ciągu ostatnich dwóch lat pakiet szkoleniowy do II i III etapu, bądź do I, II i III etap.
18.12.18Dołącz do projektu intensywnych przygotowań i Zdaj I etap w październiku 2019!

Zapraszam do skorzystania z kolejnej edycji projektu intensywnych przygotowań do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Cel: zdanie I etapu w październiku 2019 roku.

26.10.18Omawiamy ostatni I etap
Na forum na goldenline omawiamy ostatni I etap egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Zapraszam.
13.09.18Dołącz do projektu intensywnych przygotowań i Zdaj I etap marcu 2019!
Zapraszam do skorzystania z kolejnej edycji skutecznego projektu intensywnych przygotowań do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Cel: zdanie I etapu w marcu 2019 roku.  Kliknij "zobacz więcej"...