20.09.16

Aktualizacja pakietu szkoleniowego

Aktualizacja pakietu szkoleniowego dla Doradców Inwestycyjnych - szczegółowe rozwiązania ostatniego I, II i III etapu oraz aktualne streszczenia ustaw i rozporządzeń. Osoby zainteresowane proszę o maila na marcin@reszka.edu.pl. Aktualizacja bezpłatna dla osób, które w ostatnich dwóch latach kupiły pakiet szkoleniowy.
28.12.17Termin najbliższego I etapu
Najbliższy pierwszy etap egzaminu na doradcę inwestycyjnego odbędzie się w dniu 25 marca 2018 r.
16.11.17Zdaj I etap w październiku 2018!
Zapraszam do skorzystania z kolejnej edycji projektu intensywnych przygotowań do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Cel: zdanie I etapu w październiku 2018 roku. Optymalny czas dla osób, które nie miały kontaktu z tematyką egzaminu bądź pracują i nie mogą poświęcić dużo czasu na naukę. Kliknij "zobacz więcej"...
01.11.17Omawiamy ostatni I etap
Na forum GoldenLine omawiamy ostatni I etap. Zapraszam zainteresowanych.