20.09.16

Aktualizacja pakietu szkoleniowego

Aktualizacja pakietu szkoleniowego dla Doradców Inwestycyjnych - szczegółowe rozwiązania ostatniego I, II i III etapu oraz aktualne streszczenia ustaw i rozporządzeń. Osoby zainteresowane proszę o maila na marcin@reszka.edu.pl. Aktualizacja bezpłatna dla osób, które w ostatnich dwóch latach kupiły pakiet szkoleniowy.
27.01.19Dołącz do projektu intensywnych przygotowań i Zdaj I etap w październiku 2019!

Zapraszam do skorzystania z kolejnej edycji projektu intensywnych przygotowań do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Cel: zdanie I etapu w październiku 2019 roku.

26.10.18Omawiamy ostatni I etap
Na forum na goldenline omawiamy ostatni I etap egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Zapraszam.
13.09.18Dołącz do projektu intensywnych przygotowań i Zdaj I etap marcu 2019!
Zapraszam do skorzystania z kolejnej edycji skutecznego projektu intensywnych przygotowań do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Cel: zdanie I etapu w marcu 2019 roku.  Kliknij "zobacz więcej"...