SERWIS EDUKACYJNY
DLA PRZYSZŁYCH DORADCÓW INWESTYCYJNYCH
09.08.16

Zdaj I etap w marcu 2017


Zapraszam do skorzystania z kolejnej edycji projektu intensywnych przygotowań do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Cel: zdanie I etapu w marcu 2017 roku.  Zaczynamy już w lipcu 2016.  Kliknij "zobacz więcej"...

Zapraszam do skorzystania z kolejnej edycji projektu intensywnych przygotowań do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Cel: zdanie I etapu w marcu 2017 roku. 

Pomysł się sprawdza i zmobilizował wiele osób do działania. 95% osób, które dotrwały do końca projektu „marzec 2016” zdały I etap w pierwszym podejściu.

Projekt polega na bardzo szczegółowym rozplanowaniu nauki. Podzieleniu materiałów szkoleniowych kilkanaście części wraz z terminami do przerobienia. W podanych dniach jest sprawdzana wiedza poprzez przysłanie zadań do samodzielnego rozwiązania. Ma to na celu zwiększenie kontroli, samodyscypliny i uzyskania odpowiedzi zwrotnej czy dany dział został przerobiony w dostatecznym stopniu. Dla osób przystępujących do projektu jest także specjalne forum dyskusyjne.
Koncepcja nauki uwzględnia także wstępne przygotowanie do II etapu jeszcze przed podejściem do  I etapu, co umożliwia zdanie wszystkich trzech etapów za pierwszym razem.
Możliwość dołączenia do projketu - do końca września 2016. Po tym terminie dla osób zaczynających naukę zalecam termin przygotowań na październik 2017.

Dla osób, które zakupią Superpakiet (I, II i III etap - cena 1499 zł) przystąpienie do projektu jest bezpłatne. Dla osób, które zdecydują się na zakup pakietu do I etapu (cena 989 zł) przystąpienie do projektu wymaga dodatkowej opłaty – 99 zł.


Zgłoszenia na maila marcin@reszka.edu.pl.

Pozdrawiam,
Marcin Reszka
Doradca Inwestycyjny nr 335

 

Aktualności
20.02.18DI czy CFA?

Doradca inwestycyjny czy CFA - który certyfikat jest lepszą przepustką do sukcesu na rynku finansowym? Zapraszam do przeczytania wywiadu ze mną: http://okiemmaklera.com/doradca-inwestycyjny-cfa/

zobacz więcej
28.12.17Termin najbliższego I etapu
Najbliższy pierwszy etap egzaminu na doradcę inwestycyjnego odbędzie się w dniu 25 marca 2018 r.
zobacz więcej
16.11.17Zdaj I etap w październiku 2018!
Zapraszam do skorzystania z kolejnej edycji projektu intensywnych przygotowań do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Cel: zdanie I etapu w październiku 2018 roku. Optymalny czas dla osób, które nie miały kontaktu z tematyką egzaminu bądź pracują i nie mogą poświęcić dużo czasu na naukę. Kliknij "zobacz więcej"...
zobacz więcej

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2012 “STUDIO H ”. ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN