07.06.16

Aktualizacja pakietu szkoleniowego

Aktualizacja pakietu szkoleniowego na Doradcę Inwestycyjnego: rozwiązania ostatniego II etapu. Aktualizacja bezpłatna dla osób, które nabyły nasz pakiet szkoleniowy w ostatnich 2 latach. Zainteresowanych proszę maila na marcin@reszka.edu.pl.
01.06.17Nowa edycja projektu - przygotowanie do egzaminów na doradcę inwestycyjnego - marzec 2018

Zapraszam do skorzystania z kolejnej edycji projektu intensywnych przygotowań do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Cel: zdanie I etapu w marcu 2018 roku. Optymalny czas dla osób, które nie miały kontaktu z tematyką egzaminu bądź pracują i nie mogą poświęcić dużo czasu na naukę. Kliknij "zobacz więcej"...

29.05.17DI czy CFA?

Doradca inwestycyjny czy CFA - który certyfikat jest lepszą przepustką do sukcesu na rynku finansowym? http://okiemmaklera.com/doradca-inwestycyjny-cfa/

05.05.17Ostatnie chwile na dołączenie do projektu przygotowań na egzamin w październiku 2017
Zapisy do projektu intensywnych przygotowań na egzamin, który odbędzie się w październiku 2017 tylko do 20 maja.