SERWIS EDUKACYJNY
DLA PRZYSZŁYCH DORADCÓW INWESTYCYJNYCH

Zapraszam do skorzystania z kolejnej edycji projektu intensywnych przygotowań do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Cel: zdanie I etapu w marcu 2020 roku.


Najbliższy I etap egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego odbędzie się 20 października 2019.

09.04.19 Nowe referencje
Otrzymałem nowe referencje od osób, które zdały ostatni III etap egzaminu na Doradcę Inwestcyjnego. Dziękuję! http://reszka.edu.pl/referencje.html

Podano wyniki ostatniego III etapu (luty 2019). Zdały 23 osoby, w tym 13 moich klientów.  Już 153 Doradców Inwestycyjnych pochodzi z mojej „kuźni talentów”!Na forum na goldenline omawiamy ostatni I etap egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Zapraszam.

Zapraszam do skorzystania z kolejnej edycji skutecznego projektu intensywnych przygotowań do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Cel: zdanie I etapu w marcu 2019 roku.  Kliknij "zobacz więcej"...

Podano oficjalne wyniki sierpniowego III etapu. Zdało 17 osób, w tym aż 10 moich klientów. Podsumowanie działalności: dotychczas 139 osób, które skorzystały z mojej oferty zdobyło licencję Doradcy Inwestycyjnego! Otrzymałem także kolejne referencje.


23.07.18 Termin I etapu
Najbliższy I etap egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego odbędzie się 21 października.
Najbliższy III etap - 5 sierpnia.

Aktualizacja - szczegółowe rozwiązania ostatniego I etapu na doradcę inwestycyjnego. Bezpłatne dla osób, które w ostatnich dwóch latach skorzystały z mojej oferty. Zainteresowanych proszę o na maila marcin@reszka.edu.pl.Według wstępnych wyników ostatni III etap egzaminu na doradcę inwestycyjnego zdało 10 osób. Wśród tych 10 osób, które zdobyły licencję doradcy inwestycyjnego były 4 osoby, które przygotowywały się z mojego pakietu szkoleniowego.
Jeden z tych szczęśliwców - Michał Szczepaniak wystawił mi już referencje. Wszystkie etapy zdane w pierwszym podejściu! Gratuluję!

Zaktualizowałem streszczenia ustaw i rozporządzeń. Zainteresowanych proszę o informacje na marcin@reszka.edu.pl. Aktualizacja bezpłatna dla osób, które skorzystały z moich pakietów szkoleniowych w przeciągu dwóch ostatnich lat.

Będzie się działo na rynku pracy doradców inwestycyjnych. Dobra wiadomość dla osób, które uczą się do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. https://www.analizy.pl/fundusze/wiadomosci/23477/sebastian-buczek-o-mifid-ii%3A-banki-znalazly-sobie-dobra-wymowke.html

20.02.18 DI czy CFA?

Doradca inwestycyjny czy CFA - który certyfikat jest lepszą przepustką do sukcesu na rynku finansowym? Zapraszam do przeczytania wywiadu ze mną: http://okiemmaklera.com/doradca-inwestycyjny-cfa/


Najbliższy pierwszy etap egzaminu na doradcę inwestycyjnego odbędzie się w dniu 25 marca 2018 r.

Na forum GoldenLine omawiamy ostatni I etap. Zapraszam zainteresowanych.

01.09.17 Rekomendacje
Otrzymałem nowe referencje za wsparcie przy przygotowaniu do egzaminu na doradcę inwestycyjnego: http://reszka.edu.pl/referencje.html

24.08.17 Termin I etapu
Pierwszy etap najbliższego egzaminu na doradcę inwestycyjnego odbędzie się w dniu 29 października 2017 r.

14.07.17 Wyniki II etap
Podano oficjalne wyniki ostatniego II etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Zdało 18 osób. W tym co najmniej 9 osób z mojej "Kuźni talentów". Gratuluję! Dwójce ode mnie uznano odwołanie.

Zapraszam do skorzystania z kolejnej edycji projektu intensywnych przygotowań do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Cel: zdanie I etapu w marcu 2018 roku. Optymalny czas dla osób, które nie miały kontaktu z tematyką egzaminu bądź pracują i nie mogą poświęcić dużo czasu na naukę. Kliknij "zobacz więcej"...


Zapisy do projektu intensywnych przygotowań na egzamin, który odbędzie się w październiku 2017 tylko do 20 maja.

Już 106 osób, które skorzystały z mojego pakietu szkoleniowego zdobyły licencję Doradcy Inwestycyjnego. Od kiedy się tym zajmuje to ponad co drugi nowy doradca pochodzi z mojej "kuźni talentów". Z tej okazji zapraszam do konkursu na FB: https://www.facebook.com/Reszkaedupl/photos/a.467415776647280.110159.452788298110028/1267643739957809/?type=3&theater

Szczegółowe rozwiązania ostatniego II etapu gotowe. Zgłoszenia  na marcin@reszka.edu.pl. Bezpłatne dla osób, które nabyły w ciągu ostatnich dwóch lat pakiet szkoleniowy do II i III etapu, bądź do I, II i III etap.

Szczegółowe rozwiązania ostatniego I etapu (10.2016) już dostępne i bezpłatne dla osób, które w ostatnich dwóch latach nabyły pakiet szkoleniowy. Zgłoszenia na marcin@reszka.edu.pl

Najbliższy I etap egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego odbędzie się 26 marca 2017 roku.

Podano oficjalne wyniki ostatniego I etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Egzamin zdało 27 osób. Gratuluję! Przy okazji pochwalę się. Co najmniej 15 z tych osób korzystało z mojego wsparcia:)

28.11.16 Praca
Praca dla licencjonowanego doradcy inwestycyjnego. Preferowane osoby bez doświadczenia, które uzyskały licencję w ostatnich dwóch latach. Miejsce pracy: Warszawa. Adres na który należy wysyłać CV: am@corumtfi.pl

Pakiet szkoleniowy przygotowujący do sprawdzianu umiejętności pozwalającego zdobyć licencję doradcy inwestycyjnego osobom z licencją CFA® będzie dostepny już od 12 grudnia 2016 roku.

02.11.16 Wyniki I etapu
Podano wyniki I etapu egzaminu na doradcę inwestycyjnego - wyniki. Zdało 18 osób. Gratuluję! Odwołania do 8 listopada. II etap prawdopodobnie już 11 grudnia.

Aktualizacja pakietu szkoleniowego dla Doradców Inwestycyjnych - szczegółowe rozwiązania ostatniego I, II i III etapu oraz aktualne streszczenia ustaw i rozporządzeń. Osoby zainteresowane proszę o maila na marcin@reszka.edu.pl. Aktualizacja bezpłatna dla osób, które w ostatnich dwóch latach kupiły pakiet szkoleniowy.

Podano wyniki III etapu (ostatniego) egzamin na Doradcę Inwestycyjnego. Zdało 18 osób. Gratuluję! Wśród nowych Doradców Inwestycyjnych jest aż 9 osób, które podczas nauki skorzystały z mojego wsparcia.

Zapraszam do skorzystania z kolejnej edycji projektu intensywnych przygotowań do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Cel: zdanie I etapu w marcu 2017 roku.  Zaczynamy już w lipcu 2016.  Kliknij "zobacz więcej"...


Pierwszy etap najbliższego egzaminu na doradcę inwestycyjnego odbędzie się w dniu 23 października 2016 r. Kolejny w marcu 2017.

Aktualizacja pakietu szkoleniowego na Doradcę Inwestycyjnego: rozwiązania ostatniego II etapu. Aktualizacja bezpłatna dla osób, które nabyły nasz pakiet szkoleniowy w ostatnich 2 latach. Zainteresowanych proszę maila na marcin@reszka.edu.pl.


28.01.16 Wyniki II etapu
Podano oficjalne wyniki II etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Egzamin zdało 15 osób. Gratuluję! 9 z tych szczęśliwców korzystała z mojego pakietu szkoleniowego w swoich przygotowaniach.

Zapraszam do przyłączenie się do projektu, którego celem jest zdanie I etapu egzaminu na doradcę inwestycyjnego w październiku 2016. Kliknij "zobacz więcej"...

Najbliższy I etap egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego odbędzie się 20 marca 2016, kolejny w październiku. Zapraszam do wzięcia udziału w projekcie intensywnych przygotowań na egzamin w październiku.

Dostępne szczegółowe rozwiązania ostatniego I i II etapu egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Bezpłatne dla osób, które zakupiły pakiet szkoleniowy w ostatnich dwóch latach. Zgłoszenia: marcin@reszka.edu.pl

Praca w Krakowie dla osoby z licencją doradcy inwestycyjnego. Więcej informacji w dziale "Praca".

Ponawiam swoją akcję dla nowych maklerów, którzy tydzień temu zdali egzamin.
Zachęcam do „pójścia za ciosem” i nauki na Doradcę Inwestycyjnego.
Jeśli się zdecydujecie na któryś z moich pakietów szkoleniowych, oferowanych wraz z konsultacjami do końca października 2015 to otrzymacie 15 % zniżki.
Dodatkowo możecie jeszcze przystąpić do nowatorskiego projektu, który organizuję i którego celem jest zdanie I etapu w marcu 2016.

Zapraszam do przyłączenie się do mojego nowego projektu, którego celem jest zdanie I etapu egzaminu na doradcę inwestycyjnego w marcu 2016. Kliknij "zobacz więcej"...

Już we wtorek (22.09.2015) będę rozsyłał kolejny test próbny (nr 6) I etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Dla osób, które skorzystały z moich pakietów szkoleniowych na DI w ciągu ostatnich 24 miesięcy test jest bezpłatny. Zgłoszenia na adres marcin@reszka.edu.pl.
Cena testu dla pozostałych osób to tylko 30 zł. Cena za wszystkie sześć testów próbnych - 139 zł.


Do pakietu przygotowującego do I etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego dodałem autorskie streszczenia ustaw i rozporządzeń, z których jest najwięcej pytań na egzaminie. Zdecydowanie ułatwi to przygotowanie do części prawnej. Streszczenia są w wersji papierowej. Cena pakietu pozostaje bez zmian. Bezpłatna aktualizacja dla osób, które nabyły pakiet szkoleniowy w ciągu ostatnich dwóch lat.

23.08.15 Kolejny sukces
Podano wyniki III (ostatniego) etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Przed rozpatrzeniem odwołań zdało 10 osób. Gratulujemy!  5 z tych osób korzystało z mojego pakietu szkoleniowego oferowanego wraz z konsultacjami.

Opracowałem dodatek do skryptu "obligacje". Temat: strategie inwestycyjne w obligacjach (dopasowanie portfela obligacji do zobowiązań, immunizacja portfela...). Dla osób, które zakupiły pakiet szkoleniowy - aktualizacja bezpłatna. Zgłoszenia: marcin@reszka.onet.pl

Szczegółowe rozwiazania do ostatniego II etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego (maj 2015). Bezpłatne dla osób, które w ostatnich dwóch latach skorzystali z mojego pakietu szkoleniowego. Zainteresowani proszeni o informacje na marcin@reszka.edu.pl

Dzisiaj rozesłałem szczegółowe rozwiązania do ostatniego I etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Umieściłem też odpowiedzi do zadań prawnych, bo ostatnio KNF nie opublikował odpowiedzi wcale.
Jeśli ktoś skorzystał z moich pakietów szkoleniowych w przeciągu ostatnich dwóch lat a nie dostał aktualizacji to proszę o info na maila marcin@reszka.edu.pl. Aktualizacja oczywiście bezpłatna.

Zapraszam na nasze forum gdzie omawiamy ostatni I etap egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego- 22 marzec 2015.

20.03.15 Referencje
Otrzymałem referencje od osób, które skorzystały z mojej oferty szkoleniowej i kilka dni temu zdały III etap egzaminu (ostatni), a teraz oczekują na przyznanie numeru licencji doradcy inwestycyjnego. Refernecje do przeczytania tutaj

I etap egzaminu już za kilka dni. Przygotowałem kolejny test próbny. Doskonały sposób na sprawdzenie, ewentualne uzupełnienie wiedzy i korektę strategii egzaminacyjnej. Dla osób, które w ciągu ostatnich dwóch lat skorzystali z mojej oferty szkoleniowej - test bezpłatny. Dla pozostałych jedyne 35 zł. Jest możliwość nabycia naszych wszystkich pięciu testów próbnych w cenie 100 zł. Oferta obowiązuję tylko do najbliższego I etapu. Zgłoszenia pod adres marcin@reszka.edu.pl


Nowo powstające TFI, założone przez osoby z wieloletnim doświadczeniem na rynkach finansowych poszukuje osób z licencją DI, doświadczenie zawodowe związane z pracą DI niewymagane, miejsce pracy Warszawa, mail na który należy wysłać CV to am@corumtfi.pl

Szczegółowe rozwiązania do ostatniego I etapu na Doradcę Inwestycyjnego. Dla osób, które kiedykolwiek skorzystały z mojej oferty na pakiet szkoleniowy do tego egzaminu oczywiście bezpłatnie. Zgłoszenia: marcin@reszka.edu.pl


Jest dostępna aktualizacja dla osób uczących się do I etapu egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Dodatek w PDF do skryptu IX - statystyka opisowa (mediana, dominanta, kwartyle, percentyle, skośność..) Bezpłatnie dla każdego kto kiedykolwiek skorzystał z mojej oferty szkoleniowej na DI. Chętnych na aktualizację proszę o info na marcin@reszka.edu.pl

Oferta pracy dla licencjonowanego Doradcy inwestycyjnego w dziale praca

15.01.15 Wyniki II etapu
Podano wyniki ostatniego II etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego - link. Zdało 20 osób. Gratuluję! Wsród nich jest 11 osób, które skorzystały z mojego wsparcia podczas nauki.

I etap egzaminu na doradcę inwestycyjnego odbędzie się 22 marca 2015 r.

Rozwiązania do II etapu egzaminu dla doradców inwestycyjnych z grudnia 2014 gotowe. Rozwiązania do zadania 4 i 5 upubliczniłem. Linki umieściłem na forum.

 

 


01.12.14 Praca
Poszukiwana osoba z Górnego Śląska, która niedawno uzyskała licencję Doradcy Inwestycyjnego oraz osoba z Warszawy, która pracuje w zawodzie DI już około 2 lat.

Oficjalnie już wiadomo, że II etap egzaminu na doradcę inwestycyjnego odbędzie się 7 grudnia 2014 r. Zostało tylko 16 dni. Do nauki !!!

Podsumowanie ostatniego I etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Egzamin zdało 28 osób, z tego 17 osób skorzystało podczas przygotowań z mojego pakietu szkoleniowego. Cieszy mnie, że opracowany przeze mnie system nauki działa. Warto się uczyć!
Nie liczę osób, które zarejestrowały się na naszym forum, bądź osób, którym udzieliłem drobnej pomocy.


Zapraszam na forum, gdzie rozwiązujemy ciekawsze zadania a także pomagamy w odwołaniach do ostatniego I etapu: http://www.goldenline.pl/grupy/Gielda_i_inwestycje/doradca-inwestycyjny-egzamin-z-reszka-edu-pl/

Już w niedzielę I etap egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Wiem, że niektórzy z Was zdają i stres osiąga apogeum. Proponuję odłożyć naukę na bok, starać się wyciszyć i relaksować... czytaj więcej

Test próbny nr 4 gotowy.  Dla osób, które skorzystały z mojej płatnej oferty udostępniam bezpłatnie. Zgłoszenia na adres marcin@reszka.edu.pl Do testu dołączony jest klucz i szczegółowe rozwiązania. Test przygotowałem z myślą o tym, aby oprócz sprawdzenia swojej wiedzy i strategii egzaminacyjnej, był dobrą powtórką materiału przed egzaminem.

28.09.14 21 dni
Za 21 dni I etap egzaminu dla Doradców Inwestycyjnych. Dzisiaj ostatni dzień na wniesieni opłaty i wysłanie wniosku rejestrowego.

Aktualizacja dla osób uczących się do II etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Opracowałem szczegółowe rozwiązanie do ostatniego III etapu. Przypominam, że zadania z III etapu są bardzo pomocne w przygotowaniu do II etapu i warto je przerobić.

Otrzymałem kolejne referencje za pomoc w przygotowaniu do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Dziękuję za miłe słowa ! Kliknij zobacz więcej i przeczytaj referencje.

Od chwili gdy zabrałem się za pomoc osobom uczącym się do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego to z mojego wsparcia skorzystał co drugi nowy Doradca Inwestycyjny.  60 osób!  Dziękuję za okazane zaufanie!


W ramach bezpłatnej aktualizacji rozesłałem moim klientom szczegółowe rozwiązania do ostatniego I etapu. Jeśli ktoś nie otrzymał, a korzystał z mojej oferty w ciągu ostatnich 18 miesięcy-proszę o kontakt.


10 nowych licencji Doradcy Inwestycyjnego zdobytych. Gratuluję! Z sześciorgiem tych osób miałem okazję współpracować podczas ich nauki :)

I etap najbliższego egzaminu na doradcę inwestycyjnego odbędzie się w dniu 19 października 2014 r.

W dziale "praca" pojawiły sie nowe oferty pracy.

Osobom, które skorzystały z mojej oferty przygotowań do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego rozesłałem wczoraj uaktualnienie - szczegółowo rozwiązań test archiwalny z 2008 i 2007. Jeżeli ktoś nie dostał, a skorzystał z mojej oferty i jest zainteresowany to proszę o informacje. Aktualizacja oczywiście bezpłatna. Zabieram się za 2006:)

Osobom, które skorzystały z mojej oferty przygotowań do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego rozesłałem dzisiaj uaktualnienie - szczegółowo rozwiązany test archiwalny z 2008. Jeżeli ktoś nie dostał, a skorzystał z mojej oferty j jest zainteresowany to proszę o informacje. Za tydzień testy z 2007.

Rozwiązania do ostatniego  II etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego gotowe. Osoby, które skorzystały z moich pakietów przygotowujących w ciągu ostatnich 18 miesięcy otrzymują je bezpłatnie. Zgłoszenia na adres marcin@reszka.edu.pl.

Zapraszam na forum, gdzie rozkładamy ostatni II etap egzaminu dla Doradców Inwestycyjnych na czynniki pierwsze.

http://www.goldenline.pl/grupy/Gielda_i_inwestycje/doradca-inwestycyjny-egzamin-z-reszka-edu-pl/


II etap egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego odbędzie się 17 maja. Wyjątkowo w sobotę. Termin potwierdzony telefonicznie w KNF.

Zapraszam do zapoznania się z rozszerzoną ofertą skutecznych pakietów szkoleniowych przeznaczonych do nauki w domu: http://reszka.edu.pl/oferta.html 

Dodałem m.in. możliwość zakupu samych rozwiązań testów archiwalnych - począwszy od roku 2001 oraz możliwość zakupu samych testów próbnych. Pakiet na I etap także został uzupełniony o rozwiązania testów archiwalnych w formie papierowej.


Plik z pdf można pobrać tutaj

Serdecznie zapraszam na forum, gdzie rozwiązujemy zadania z niedzielnego I etapu egzaminu dla Doradców Inwestycyjnych - http://www.goldenline.pl/grupy/Gielda_i_inwestycje/doradca-inwestycyjny-egzamin-z-reszka-edu-pl

Nowa baza w programie Fullrecall zawierającą wyłącznie pytania z zasad etyki i Kodeksu Dobrej Praktyki Domów Maklerskich. Ponad 100 pytań z archiwalnych egzaminów i pytania własne. Do większości pytań wyjaśnienia i wskazówki.

Doskonałe do powtórki przed niedzielnym egzaminem. Bezpłatnie dla osób, które skorzystały z mojej oferty.  Zgłoszenia na maila marcin@reszka.edu.pl.


18.03.14 Referencje
Dostałem kolejne referencje od osób, które zdały III etap egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego w marcu 2014. Dziękuję za miłe słowa i życzę samych sukcesów podczas wykonywania zawodu Doradcy Inwestycyjnego!

Zdajesz za 2 tygodnie I etap egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego? Sprawdź się już teraz. Rozruszaj mózg i zobacz gdzie masz ewentualne braki w wiedzy.
Już w poniedziałek roześlę nowy próbny test. Bezpłatnie dla tych, którzy skorzystali z moich pakietów szkoleniowych a dla pozostałych osób tylko 40 zł.
Jeśli ktoś nie ma dwóch poprzednich testów próbnych, które przygotowałem w 2013 roku to także można się po nie zgłaszać. Zgłoszenia marcin@reszka.edu.pl

Cena za wszystkie 3 testy próbne - dla osób, które nie skorzystały jeszcze z mojej oferty to tylko 80 zł.

 


Podano wyniki III etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Egzamin zdało 16 osób (prawdopodobnie wszyscy, którzy podchodzili). Gratuluję zdobycia licencji! Połowie tych osób miałem przyjemność pomagać w przygotowaniach. Do tej pory 54 obecnych Doradców Inwestycyjnych skorzystało z mojego wsparcia podczas nauki do egzaminu!

Rozwiązania do ostatniego I etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego gotowe. Osoby, które skorzystały z moich pakietów przygotowujących w ciągu ostatnich 18 miesięcy otrzymują je bezpłatnie. Zgłoszenia na adres marcin@reszka.edu.pl.

W zakładce praca nowa oferta pracy. Doświadczenie nie wymagane. Warszawa. Niepełny etap.

Opracowałem rozwiązania do ostatniego II etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Osoby, które zakupiły pakiet w ostatnich 18 miesiącach mogą zgłaszać się po darmową aktualizację - marcin@reszka.edu.pl

Opublikowałem treść ostatniego I etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego - listopad 2013 wraz z kluczem odpowiedzi. Test pobierzesz tutaj

W dziale "Praca dla DI" nowa oferta pracy  dla Doradcy Inwestycyjnego - Analityk rynku akcji / Trader

Najbliższy egzamin (I etap) na doradcę inwestycyjnego odbędzie się w dniu 30 marca 2014 r.

Do egzaminu podchodziło 111 osób.
Zdało 52 kandydatów.

Wśród podchodzących było 26 osób uczących się z pomocą mojej oferty, z czego 23 osoby zdały ten egzamin.
Gratuluję, dziękuję za zaufanie i życzę dalszych sukcesów na II etapie!


Najciekawsze zadania ostatniego I etap egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego rozwiązujemy na naszym forum.
Zapraszam do włączenia sie w dyskusję.

I etap egzaminu dla Doradców Inwestycyjnych już za 2 tygodnie. Dla osób przygotowujących się na ten termin przygotowaliśmy test próbny...

Gratulujemy świeżo upieczonym maklerom! Zachęcamy do pójścia za ciosem i naukę na Doradcę Inwestycyjnego - cel: I etap marzec 2014. Specjalnie dla Was 15% upustu na naszą ofertę, jeśli zdecydujecie się do końca listopada!

03.11.13 Nowe referecje

Otrzymaliśmy nowe referencje od osób, które skorzystały z naszej oferty i teraz już są Doradca Inwestycyjnymi. Dziękujemy !

http://reszka.edu.pl/referencje.html


Cena specjalna na pakiet wraz z konsultacjami na II i III etap - 550 zł. Tylko do końca listopada 2013 roku !
http://reszka.edu.pl/oferta.html10.10.13 Forum ruszyło..

Zapraszam na forum utworzone na portalu GoldenLine.

Jestem tam moderatorem, aktywnie się udzielam, pomagam nie tylko tym, którzy skorzystali z mojej oferty.

http://www.goldenline.pl/forum/doradca-inwestycyjny-egzamin-z-reszka-edu-pl


Podano oficjalne -po rozpatrzeniu odwołań- wyniki III (ostatniego) etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego . Uznano odwołanie Krzysztofa, który korzystał z naszego wsparcia. Serdecznie gratulujemy zdobycia licencji ! Jest to 46 osóba, która uzyskała z nami  licencje Doradcy Inwestycyjnego.

13.09.13 Konkurs na FB

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na Facebooku: http://www.facebook.com/Reszkaedupl/posts/544008712321319


Opracowałem szczegółowe rozwiązania do ostatniego I etapu. Osoby, które skorzystały z mojej ofery w ciągu ostatnich 18 miesięcy mogą się zgłaszać po bezpłatną aktualizację.

Zaktualizowałem materiały do nauki na Doradcę Inwestycyjnego o rozwiązania ostatniego III etapu (sierpień 2013). Osoby, które w ostatnich 18 miesiącach skorzystały z mojej oferty dotyczącej pomocy w przygotowaniach do egzaminu DI mogą zgłaszać się na adres marcin@reszka.edu.pl. Szczególnie polecam zadanie drugie dla osób uczących się na II etap.

Otrzymałem nowe referencje od osób, które skorzystały z mojej oferty i kilka dni temu zdobyły licencję Doradcy Inwestycyjnego. Dziękuję! Umieściłem je dziale "Referencje".

Egzamin zdały 42 osoby. Wśród nich jest 14 osób, które korzystały aktywnie z mojej oferty. Wszystkim serdecznie gratulujemy!Opublikowano wyniki II etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego po uwzględnieniu odwołań.
Egzamin zdały 24 osoby. Gratuluję ! Życzę sukcesów na III etapie, który odbędzie się w ciągu miesiąca.
11 z tych 24 osób aktywnie korzystało z mojej oferty :)

Do 1 września 2013 promocja na pakiet do II i III etapu. Tylko 659 zł !

Gratuluję tym co na liście ! Wsród 20 osób, które zdały egzamin, jest 9 osób korzystających z mojej pomocy.
Jeżeli komuś zabrakło kilku punktów w jednym zadaniu to chętnie pomogę w ewentualnym odwołaniu.

 


Opracowałem ostatni II etap egzaminu dla Doradców Inwestycyjnych - Maj 2013.
Osoby, które nie dostały aktualizacji, a skorzystały z mojej oferty przygotowań do II etapu, proszę o info.


Skrypt z Analizy Technicznej przygotowujący do I etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego - gotowy !
Osoby, które nie dostały jeszcze aktualizacji, a skorzystały z mojej oferty przygotowań do I etapu w ciągu ostatnich 18 miesięcy- proszę o informacje.

10 % rabat dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych na każdą z ofert prezentowanych na stronie.

Wychodząc naprzeciw próśb klientów wydłużam czas bezpłatnych aktualizacji i możliwości konsultacji podczas nauki:
- przygotowanie do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego - 18 miesięcy (http://reszka.edu.pl/)
- przygotowanie do egzaminu na członków rad nadzorczych - 6 miesięcy (http://nadzorcze.edu.pl/)

Dla osób, które przygotowują się do egzaminu i skorzystali z mojej oferty przygotowałem małą, bezpłatną aktualizację - kilka ciekawych zadań do rozwiązania przed II etapem.

Od teraz można zobaczyć jak wyglądają pakiety przygotowujące - zdjecia w pliku pdf dostępne tutaj

Rozwiązania do III etapu z lutego 2013 gotowe. Na egzaminie było ciekawe zadanie, które może się pojawić na II etapie.


KNF podał wyniki niedzielnego I etapu egzaminu dla Doradców Inwestycyjnych. Egzamin zdały 23 osoby. Gratuluję! Wśród szczęśćliwców jest 11 osób, które skorzystały z mojej oferty.

Do I etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego zostały niecałe 2 tygodnie...

Podano wynki III etapu. Egzamin zdały 23 osoby, w tym 10 osób, którym aktywnie pomagałem w przygotowaniach.

Osoby przygotowujące się do najbliższego I etapu zachęcam do kontaktu.

Rozwiązania do I etapu z października 2012 gotowe...

33 osóby zdały ostatni II etap. Gratuluję ! Jest wsród nich 12 osób, którym aktywnie pomagałem w przygotowaniach.

Rozwiązania do II etapu z grudnia 2012 gotowe...30.11.12 Wyniki I etapu

12 osób z 26 które zdały ostatni I etap korzystało z mojej pomocy. Gratuluję !
Aktualności
01.09.19Dołącz do projektu intensywnych przygotowań i Zdaj I etap w marcu 2020!

Zapraszam do skorzystania z kolejnej edycji projektu intensywnych przygotowań do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Cel: zdanie I etapu w marcu 2020 roku.

zobacz więcej
22.07.19Znamy termin najbliższego I etapu
Najbliższy I etap egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego odbędzie się 20 października 2019.
zobacz więcej
09.04.19Nowe referencje
Otrzymałem nowe referencje od osób, które zdały ostatni III etap egzaminu na Doradcę Inwestcyjnego. Dziękuję! http://reszka.edu.pl/referencje.html
zobacz więcej

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2012 “STUDIO H ”. ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN